Перейти на мобільну версію сайту


03.10.2014

ЛЬВІВСЬКИЙ ПІДРОЗДІЛ ЗУСТРІВСЯ В КАМ’ЯНЦІ

Минулої неділі, вже вдруге в нашому місті збиралося львівське військове братство. Ці чоловіки зі спеціалізованої моторизованої частини міліції (СМЧМ), в/ч 5443, не бачилися хто 40 років, хто 35, 30. Ініцатором зустрічі стали Валерій Смицький та Андрій Андрусюк.
Солдати й генерали, знані, відомі й не дуже, хто досяг вершин і просто чесно жив приїхали на зустріч зі своєю юністю.
Серед відомих постатей - колишній водій львівського генерала, а нині генерал-майор, начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області Тимофій Якимчук. Незважаючи на те, що саме 28 вересня був День міста Хмельницького, Тимофій Володимирович разом із рідним братом Миколою відклали справи й приїхали на зустріч із побратимами.
- Мене призвали в армію 10 листопада 1970 року, саме на день міліції, - пригадує Тимофій DSC_0113.JPGЯкимчук. - Ми потрапили на збірний пункт у Шепетівку і капітан Давид Левінсон, помічник начальника штабу, повіз нас у військову частину на потязі. Я вперше тоді ним їхав. Наша частина забезпечувала громадський порядок у Львові та області. Ми брали участь у щорічних парадах, мали змогу дивитися всі футбольні матчі, які проходили на Львівському стадіоні. Після служби вступив у Львівське пожежне училище, після закінчення якого служив на різних посадах у Хмельницькому управління внутрішніх справ. Потім був начальником пожежної охорони Кам’янця-Подільського. 10 листопада цього року буде 44 роки як Тимофій Володимирович служить Батьківщині.
- Дуже раді нинішній зустрічі, багато приємних спогадів на нас навалилося, - в один голос говорять брати.
Брат Микола старший на рік теж пройшов строкову службу у цій же частині. Відслуживши службу з 1972 до 2003 року, працював в органах внутрішніх справ.   
Приїхав на зустріч із Хмільника голова районної ради Василь Чмилюк. 16 років він працював директором Хмельницького заводу продтоварів, 2004 р. його призначили головою РДА, а з 2006 р. він голова райради. Виховав сина і доньку, має двох онуків.
Армія дала поштовх усім цим шанованим людям на успішне життя. Військо навчило жовторотих юнаків чіткому розпорядку, чоловічій дружбі, відповідальності.
Вдало склалися долі й наших кам’янецьких спецпризначенців. Микола Томашевський керував міським ВДАІ, Валерій Смицький - лінійним відділом міліції на станції Кам’янець-Подільський, Володимир Колесник і Антон Садовінський - міліціонерами, Василь Безкоровайний займається сільським господарством. Легендою цього підрозділу є Андрій Андрусюк. Він розпочав службу солдатом та став інспектором з водіння. Без його резолюції жодного солдата не випускали на патрулювання. Андрій Андрусюк має відношення до всіх поколінь, які вийшли із СМЧМ.
Солдатське братство обрало Валерія Смицького головою ради ветеранів СМЧМ східного регіону. На першому засіданні постановили, що в разі воєнних дій в Україні вони вступлять у батальйон, у складі якого стануть партизанським загоном, який діятиме у Хмельницькій та Вінницькій областях.

Теги: (СМЧМ), в/ч 5443, Львівський підрозділ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.