Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2020

ЛЕДІ ЗІБРАЛИСЯ В «КЛЕОПАТРІ»

леді17 січня, у готелі «Клеопатра» пройшла презентація журналу «Бізнес-леді Кам’янеччини».

Журнал видано завдяки тому, що в червні 2019 року департамент економіки та інфраструктури міста спільно з Асоціацією юристів Кам’янця-Подільського здобув перемогу у конкурсі грантових проєктів від Асоціації міст України в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» за ініціативою «Коучингова програма «Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу». Проєктом було передбачено проведення низки навчальних заходів щодо правової грамотності жінок-підприємців, гендерної рівності у бізнесі тощо, так і друк спеціалізованого видання.

«Бізнес-леді Кам’янеччини» – це журнал про успішних, самодостатніх, впевнених та ініціативних жінок, які наважились та розпочали власний бізнес. Серед них відомі в нашому місті підприємливі жінки – директор єдиної в області приватної школи «Антей» Інна Блажкова, власниця двох готельних комплексів «Ксенія» Галина Локай, засновниця «Центру весільної моди «Розмарин» Тетяна Цвігун, директор ТзОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат» Людмила Борковська, директор ТОВ Торговий комплекс «Центральний» Галина Крикун, власниця ПП «Постелька» Людмила Худик, власниця студії сучасного танцю «Абра» Лілія Пашинська,та керівник колективу сучасного танцю Алла Пащенко та інші представниці прекрасної статі .

Всього 38 бізнес-леді, які увійшли в цей рейтинг отримали від міського голови нагороди за успіхи в своїй бізнесовій діяльності.

– Пишаюсь тим, що наше місто має настільки красиве жіноче обличчя у різних сферах та галузях. За вами – не лише керівні посади в різних структурах, відповідальні рішення та продуктивні ідеї, але й бажання будувати кар’єру, створювати й розвивати власну справу, завойовувати гідне місце під сонцем, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Яна Сергіївна Мельничук зазначила:
– Жінка у бізнесі – це завжди креативно, позитивно і сміливо. Адже сучасна леді – ніжна, творча, берегиня сімейного вогнища й водночас – сильна, самостійна та незалежна. І таке поєднання дає неймовірні результати. Головне – вірити в себе та не боятись йти вперед.

Відзнаки бізнес-леді, окрім міського голови, вручали його заступники Сергій Бабій, Василь Сукач, секретар міської ради Дмитро Васильянов, керуюча справами Яна Мельничук та представниця голови ГО «Ми – кам’янчани» Тетяна Мельниченко.

А потім був торт та частування.


Теги: презентація журналу «Бізнес-леді Кам’янеччини»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.