Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2020

КИТАЙЦІ ЗА 10 ДНІВ – ЛІКАРНЮ, А ЖЕЛІЗНИК ЗА ДЕНЬ – МАГАЗИН

Навколо нашого міста свого часу повиростали царські села, де оселилася частина камя’нчан, які хотіли бути ближче до ведення земельного господарства. Зазвичай, ці люди, відпрацювавши в місті, закуповують продукти і повертаються додому. Тому потреби купувати продукти харчування на місцевому рівні майже ніколи не було.  

желізн.jpgВсе стає на свої місця, коли виникають непередбачувані події, як зараз коронавірус. І, зважаючи на той факт, що відсутнє  рейсове транспортне сполучення в районі, питання придбання харчів є досить таки важливим.  На сьогодні мова йде про село Смотрич Колибаївської ОТГ. Майже всі жителі працюють в місті, але інфраструктуру села розділяє міст. Якщо молодь ще може перейти його і зробити закупки, то для старшого покоління  це проблема. Скільки та бабуся може принести продуктів, а ще й не дозволяють карантинні заходи, та й і молодь вже не дуже хоче вистоювати черги в супермаркетах у натовпах. 

Отже, про їхню небезпеку і благополуччя подбав голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник і за одну добу, 27 березня, в селі Смотрич було відкрито продуктовий магазин. Михайло Дмитрович провів перемовини з депутатом сільської ради Романом Захаровим, і у терміновому порядку було проведено косметичний ремонт приміщення в центрі села біля клубу та завезено для жителів села хліб, крупи, олію, тушонку, воду та інші продукти харчування. На відкриття подбали й про маски, яких виділили 100 штук з резерву ОТГ.

Теги: Колибаївська ОТГ Михайло Желізник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.