Перейти на мобільну версію сайту


24.03.2017

КВЕСТ «ЛІТЕРАТУРНА СПАДЩИНА КАМ’ЯНЦЯ»-9

УВАГА! Завершується квест «Літературна спадщина Кам’янця» від Літературної зали Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника та газети «КлюЧ».

Уже 31 березня ми дізнаємось імена трьох кращих знавців літературної спадщини нашого міста, які отримають дипломи переможців, безкоштовні квитки на трьох осіб у Галерею мистецтв, передплату на газету «КлюЧ» та літературні новинки від сучасних українських авторів із автографами.

ВІДПОВІДЬ НА ЗАВДАННЯ №9
Подільська духовна семінарія. Середній навчальний заклад РПЦ МП в Кам’янець-Подільській та Городоцькій єпархії, який було відкрито 1797 р. в Шаргороді, 1805 р. переведено до Кам’янця-Подільського (розміщувався в Старому місті), а 1865 р. – на Новий план (наразі – один із корпусів ПДАТУ).
Випускниками Подільської духовної семінарії стало чимало талановитих людей. Серед них і відомий український поет Володимир Свідзінський, якому, на жаль, не вдалося закінчити навчання у згаданому закладі. Він був звільнений 25 серпня 1904 року з 4-го класу на прохання батька, переміщеного на той час до Лянцкоруня.

квестЗАВДАННЯ №10
(3 бали)

Наведені нижче зображення приведуть до об’єкта, що досі зберігає відомості про одну із важливих подій у історії Кам’янця-Подільського. Постать письменника, який безпосередньо пов’язаний із нею, стане одним із КЛЮЧів до відгадки, а перша літера його імені – третьою із необхідних для виконання другої частини завдання №10. Нагадаємо, що попередні дві можна було отримати, розгадавши завдання №8 та №9. Тож, пригадавши їх та поєднавши з третьою, вирушайте на пошуки відповіді, що причаїлася на одній із площ Старого міста, яку колись називали Червоною.
Оскільки завдання №10 складається з двох частин, чекаємо від вас світлини, які ілюструватимуть проходження кожної з них. Відповіді на ЗАВДАННЯ №10 приймаються до 26 березня включно.

Теги: квест "Літературна спадщина"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.