Перейти на мобільну версію сайту


03.03.2017

КВЕСТ «ЛІТЕРАТУРНА СПАДЩИНА КАМ’ЯНЦЯ»-6

Триває квест «Літературна спадщина Кам’янця» від Літературної зали Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника та газети «КлюЧ».
Детальні умови участі шукайте у номері газети «КлюЧ» від 20 січня (№2 (257), с. 6) та у офіційній групі Літературної зали у соціальній мережі «Facebook»: www.facebook.com/groups/litzala. Також звертайтесь на електронну скриньку galleryofart.kpdimz@gmail.com.

Троє кращих знавців літературної спадщини нашого міста отримають дипломи переможців, безкоштовні квитки на трьох осіб у Галерею мистецтв, передплату на газету «КлюЧ» та літературні новинки від сучасних українських авторів із автографами.

квестВІДПОВІДЬ НА ЗАВДАННЯ №6
Готель «Бель-в’ю», в приміщенні якого нині розмістилася низка районних установ: бібліотека, дитяча музична школа, відділ культури тощо. Про цю величну пам’ятку, що розташувалася у Старому місті на вул.Троїцька, у своєму історичному нарисі, що вийшов 1915 року польською мовою, згадує Олександр Прусевич. З його сторінок ми дізнаємося, що будинок 1875 року звела вдова сина генерала Іоанна Дверницька на місці домоволодіння Ляховецьких, в якому мешкав поет Маврицій Гославський, що в 1812-1816 рр. навчався в повітовій школі в Кам’янці-Подільському.

ЗАВДАННЯ №7
(2 бали)


Зображення та словесна плутанина, подані нижче, стануть КЛЮЧовими у пошуках відгадки.

Відповіді на ЗАВДАННЯ №7 приймаються до 6 березня включно.

Теги: квест "Літературна спадщина"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.