Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

КВЕСТ «ЛІТЕРАТУРНА СПАДЩИНА КАМ’ЯНЦЯ»-2

квестТриває квест «Літературна спадщина Кам’янця» від Літературної зали Галереї мистецтв державного історичного музею-заповідника та газети «КлюЧ».

Детальні умови участі шукайте і номері газети «КлюЧ» від 20 січня (№2 (257), с.6) та у офіційній групі Літературної зали у соціальній мережі «Facebook»: www.facebook.com/groups/litzala. Також звертайтеся на електронну скриньку galleryofart.kpdimz@gmail.com.

Троє кращих знавців літературної спадщини нашого міста отримають дипломи переможців, безкоштовні квитки на трьох осіб у Галерею мистецтв, передплату на газету «КлюЧ» та літературні новинки від сучасних українських авторів із автографами.

ВІДПОВІДЬ НА ЗАВДАННЯ №2
Пам’ятник-погруддя великому українському поетові, митцю і мислителю Тарасу Шевченку, встановлений у 2000 році перед міським Будинком культури (вул. Шевченка, 20). Автор пам’ятника – відомий український скульптор, лауреат Малої Державної премії України імені Тараса Шевченка, народний художник України Богдан Мазур. У 2001 році творця монумента нагородили відзнакою Кам’янець-Подільської міської ради. Невелика площа біля пам’ятника Великому Кобзарю є традиційним місцем для зборів інтелігенції та представників влади під час відзначень щорічних Шевченківських дат. Тут також проводяться мітинги, різні культурні та політичні заходи.

квест-1ЗАВДАННЯ №3
(3 бали)


Розгадавши кросворд «Сьогодення – КЛЮЧ до минулого», отримаєте підказку з двох слів. Перше вкаже на колір, друге – на професію. А разом – на відгадку.

КРОСВОРД

По горизонталі. 1. Поетеса та композитор, її дебютна книга має назву «...А я живу й люблю життя». 3. Письменник, який створив образ лицаря Сірожки. 4. Дитяча письменниця та художниця, авторка серії книжечок про пацючка Міхала.
По вертикалі. 2. «Чудний чебрець чимдуж чухрає / ... чобіт чабана» (С. Пантюк). 5. Сімнадцять оповідань про жінок і чоловіків у сучасному світі уклали її збірку «Особистий простір».

Теги: квест "Літературна спадщина"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам.
Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.