Перейти на мобільну версію сайту


18.03.2016

КОНТРАКТ ВАБИТЬ І ЖІНОК

14 березня втретє військкомат відправив відібраних осіб для проходження військової служби за контрактом у центри підготовки. Цього разу 22 особи виявили бажання служити Батьківщині, серед них - 2 жінки.

Трьох контрактників вже відправлено в 184 навчальний центр (Старичі), а 19 поїдуть у 169 центр «Десна». Усі вони - військові інженери, але хтось із них виявив бажання бути інженер-механіком, хтось – сапером. Вони мають поповнити військова службаряди військових підрозділів, але це не обов’язково наша інженерна бригади. Ними будуть укомплектовані штати тих підрозділів, де потрібна саме їхня військово-облікова спеціальність.

Із початку року, за словами військового комісара Володимира Возного, на контрактну службу виявили бажання йти понад 60 осіб, віком від 20 до 60 років, серед них є вже такі, які служили в армії. Крім того, вони вже були в зоні АТО, а тепер знову хочуть служити в армії. Термін навчання військовослужбовців, які проходитимуть перепідготовку, складає до 17 діб. Це стосується тих, у кого є бойовий досвід, решта навчатимуться місяць, а потім будуть розподілені по військових частинах.

- Те, що служити пішли жінки, дуже позитивний момент, - каже Володимир Миколайович. - Їхня мужність і цілеспрямованість служать прикладом для чоловіків, вони стають організованішими і відповідальнішими.
Ось вони героїні – Анна Бабійчук та Каріна Рябчук.

Анна свого часу здобула фах психолога-логопеда в К-ПНУ, але роботу за спеціальністю собі знайти не змогла, тому пішла продавцем у магазин. Потім вирішила втілити дитячу мрію стати військовою, щоправда, хотіла бути прикордонником, але конкурс у прикордонну академію був такий, що без грошей нічого було сунутися. Тому на сімейні раді схвалили рішення жінки, і вона збирається відправитися в підрозділ на сході України, де служить її чоловік. Вдома Анна залишає чотирирічну донечку Юлю на батьків.

Каріна поки незаміжня, їй 18 років, вона закінчила харчовий коледж за спеціальністю технолог, але вирішила одягнути військову форму і зробила це. Батьки Каріні не перечили, а навпаки підтримали доньку.
За словами Володимира Возного, набір на контрактну службу продовжується.

Теги: військові, служба за контрактом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.