Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

КОМУ ДАЛИ, А КОМУ Й НІ

виконком17 жовтня пройшло чергове засідання виконкому, на порядку денному якого було понад п’ятьдесять питань. Як завжди, проголосували за надання матеріальної допомоги, зокрема важкопораненим учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО на виготовлення проектної документації щодо відведення земельної ділянки. А також про погашення заборгованості за комунальні платежі громадським організаціям – міськрайонному товариству інвалідів та міській спілці ветеранів Афганістану тощо.

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк просив надати дозвіл на включення до переліку лікарських засобів, які конче потрібні для двох кам’янецьких сімей, яких немає в переліку і включити їх на фінансування до КНП «Центр ПМСД». А також він заявив, щоб питання про передачу з балансу управління охорони здоров’я на баланс комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщення комунальної власності зняли на довивчення у зв’язку з заміною адміністрації у «ПМСД», а також про можливість розгляду альтернативної площі. Мова йде про переселення «Центру ПМСД» на вивільнені площі стоматполіклініки, але наразі це не на часі. Окрім того, таку велику площу, яку мали виділити для «Центру», їм не потрібно. Адже не потрібно множити паразитуючу структуру, яка смокче кошти пацієнтів на своє утримання. Вже є практики, коли кожна амбулаторія сама може розпоряджатися коштами, які пішли за пацієнтом і їй не потрібен посередник-кровосос. А гроші на утримання адміністрації перенаправити на придбання ліків для хворих людей, або придбання необхідного медичного обладнання для обслуговування пацієнтів, щоб не ганяти їх зайвий раз на вторинний рівень надання медичної допомоги. Тоді не потрібно буде оплачувати заробітну плату непотрібним спеціалістам та утримувати для них приміщення. Отже, наразі «Центр ПМСД» залишається на території міської поліклініки.

Члени виконкому затвердили програми «Харчування дітей» на 2020 рік, «Підтримка та розвиток інтелектуально обдарованих дітей міста» на 2020 рік та «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в закладах загальної середньої і позашкільної освіти міста» на 2020-2021 навчальний рік.

Дали дозвіл члени виконавчого комітету на облаштування паркувальних місць для транспортних засобів на прибудинковій території житлових будинків на Нігинському шосе, 34 та Праці. З відповідним проханням звернулися мешканці цих будинків, які провели збори і 70% з них, тобто більшість, погодилися облаштувати стоянку. Адже їхні двори усі заставлені машинами, які заважають проїзду спецтранспорту. Члени виконавчого комітету затвердили норму надання послуг з вивезення твердих побутових відходів. Відтепер цей тариф становить 2,18 грн.

«Комбінату благоустрою» передали 16 складометрів деревини, а також затвердили акти обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню. Аварійних дерев у місті нараховується 921, вже видалено 270. І якщо попередні питання швидко вирішувалися, то питання щодо скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення прийняли не одразу. Мова йде про погано складений протокол і недостатньо зібрані докази поліцейськими щодо продажу неповнолітньому алкоголю. І якщо такий протокол затвердити, то в суді все одно ця справа програшна, тому обговорювалося питання щоб зауважити поліцейським про ретельний збір доказів і правильне оформлення документів.

Погодилися члени виконавчого комітету і з питанням організації дорожнього руху на вулиці Князів Коріатовичів. Мова йшла про пішохідний перехід з ринку на інший бік вулиці в районі тамтешньої зупинки, адже постійно люди незаконно переходять дорогу, наражаючи себе та водіїв на смертельну небезпеку. Тому вирішено зробити тут пішохідний перехід з острівцями безпеки. Крім того, відповідно до нових правил, смуга руху може сягати трьох метрів, а там є три з половиною, тому вирішено облаштувати й паркувальні місця. Також у планах їх облаштувати на проспекті Грушевського.

Як завжди були надані адреси квартирам у будинках та домоволодінням, погоджені паспорти прив’язок тимчасовим спорудам, але не всім. Так, ТзОВ «Розмай» не дали дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на вулиці Тімірязєва, біля будинку №134, адже існують скарги від батьків і школярів гімназії №14 про торгівлю там підакцизними товарами неповнолітнім.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.