Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ – ВИГОДА ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ, ОФІЦІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ І ЗАРОБІТОК – ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО

ЄСВВирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості та роботодавцями. Одним з ефективних методів щодо стимулювання працедавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Компенсацію страхового внеску роботодавець може отримати у разі працевлаштування на нове робоче місце безробітних з певних категорій громадян. Це може бути, до прикладу, молодь, яка закінчила навчання і вперше йде на роботу, один з батьків, що утримує дитину до 6 років, учасник бойових дій, особа передпенсійного віку тощо. 

Загалом ця послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату, забезпечувати соціальні гарантії. Звертаємо вашу увагу, що згідно статті 26 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітних громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за направленням служби зайнятості строком не менше, ніж на два роки щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи.

Також, згідно статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних строком не менше як на два роки за направленням служби зайнятості на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування безробітного у порядку та за переліком пріоритетних видів економічної діяльності, визначених Кабінетом Міністрів України.

Для цього необхідно надати до Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості інформацію про наявність вакансій (потребу в кадрах) ф. 3-ПН, здійснити підбір осіб, які будуть направлені службою зайнятості і подати заявку для відшкодування єдиного внеску.

Протягом 2019 року понад 30 роботодавців скористались своїм правом на отримання компенсації ЄСВ за працевлаштування громадян на нові робочі місця. Завдяки цьому 50 безробітних (в т.ч. 19 осіб квотної категорії) отримали роботу. 

Прикладом успішної співпраці є підприємство ТОВ «Євро-Лан трейд», де було працевлаштовано 8 безробітних громадян на новостворені робочі місця з компенсацією ЄСВ роботодавцю.

Кам’янець-Подільський міський центр зайнятості закликає роботодавців, які планують збільшувати масштаби свого бізнесу, врахувати переваги даної пропозиції та активно співпрацювати зі службою зайнятості.

Повну інформацію можна отримати у Кам’янець-Подільському міському Центрі зай­нятості (вул. Гунська, 9). Телефон для довідок (03849) 3-05-21.

Теги: компенсація ЄСВ за працевлаштування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.