Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

КОЛИБАЇВКА ПРОТЕСТУЄ

отгПочаток цьогорічної зими для жителів Колибаївської ОТГ розпочався з мирних акцій протесту. Люди перекрили міжнародну трасу «Житомир-Чернівці» у двох місцях – біля в’їзду в с.Смотрич та заїзду в с.Ходорівці – на знак протесту проти приєднання в наступному році громади до Кам’янець-Подільської міської ОТГ.

У такий спосіб селяни прагнули, аби чиновники їх почули та внесли зміни у вчергове перемальований перспективний план, за яким Колибаївську ОТГ «сватають» до міста.

Варто зауважити, що вдатися до таких радикальних кроків у громаді були змушені після того, як без відповіді залишилося звернення від сільських депутатів, прийняте на 37-ій позачерговій сесії Колибаївської сільської ради.

У ньому зокрема йдеться про те, що з часу створення Колибаївської ОТГ було зроблено чимало. Так, з’явилися амбулаторія загальної практики – сімейної медицини за 1470,6 тис. грн бюджетних грошей, пожежне депо (1488,7 тис. грн). За рахунок коштів ДФРР придбано пожежний автомобіль на суму 532 тис. грн, а відділок поліції узагалі облаштували за кошти Євросоюзу.

Окрім того, побудовано 1 км водогону в с.Колибаївка, проведено капітальний ремонт каптажної камери, закінчено будівництво водонапірної вежі. Також виграно гранд на облаштування ЦНАПу, проведено роботу з відновлення вуличного освітлення у всіх селах громади, виготовлено генплани всіх семи населених пунктів, відремонтовано адмінприміщення сільської ради та всіх кабінетів, зроблено капітальні ремонти харчоблоків у школах, відремонтовані заклади культури в Колибаївці та Княгинині, придбані автомобіль для амбулаторії та шкільний автобус, – побудовано 10 км асфальтованих доріг, 19 км щебенево-гравійних, тротуари та майданчики. Тож цілком логічно виникає питання, навіщо протягом останніх чотирьох років створювалася відповідна інфраструктура для надання якісних послуг населенню громади, витрачалися мільйони бюджетних коштів?

Ідею про приєднання Колибаївської ОТГ до міста висловив нинішній нардеп Ігор Марчук під час координаційної наради в області, хоч ми пам’ятаємо, як чотири роки тому жителі Колибаївської ОТГ зробили все можливе, аби не приєднуватися до міста. Створена громада довела ефективність свого існування, а тепер вона перетворилася в доволі ласий шматок. До речі, в разі укрупнення громад на загальнодержавному рівні, депутати та більшість жителів Колибаївської ОТГ не заперечують щодо приєднання до сусідньої Жванецької ОТГ, але аж ніяк не до Кам’янця-Подільського. Зрештою, невже хтось відміняв принцип добровільності та економічної ефективності, які є ключовими у створенні об’єднаних громад? Чи думка жителів громади вже нікого не цікавить?


Теги: Колибаївська ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.