Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

КОЛИ ГОЛОВА НА МІСЦІ

Не минуло й двох років, як будинок на вул.Пушкінська, 38, змінив управлінця, вийшовши із ЖЕО ТСЖББ та створивши ОСББ. За цей час зроблено чимало, є про що розповісти і, як кажуть, не соромно показати.
Можливо тому, що мешканці будинку обрали тямущого голову ОСББ, котрий і у справі розбереться, і роботи не боїться.

Голова ОСББ «Пушкінська-38» Наталія Якубовська може бути своєрідним прикладом для інших ОСББ (1).JPGголів таких об’єднань. З ранку до вечора вона «на посту». Знає про проблеми будинку і в будинку, ніколи не сидить, склавши руки.
- Хоч будинок наш і старий, йому 43 роки, - розповідає Наталія Вікторівна, - проте ми не злякатися такого поважного віку, вийшли із ЖЕО та створили власне об’єданння співвласників.
У першу чергу, уклали угоди із КП «Спецкомунтранс» та РЕМ, поміняли лічильники та муфту на освітлення.
Найбільш болючим питанням для нашого дому був і поки що залишається дах. Минулого року ми повністю поміняли його основу - балок, а це, рахуйте, 100 метрів. Цього року взялися за ремонт: наразі повністю замінено дах в шостому під’їзді, одному із найбільших у будинку.
Не обійшлося, звичайно, без благоустрою території: мешканці будинку заходилися ремонтувати та фарбувати лавки, висадили нові фруктові дерева, зробили виноградник, дитячий майданчик, клумби, висадили квіти, в яких з весни і аж до пізньої осені потопає двір.
- Люди бачать, що робота кипить, і вже самі готові прийти на допомогу, - зізнається Наталія Вікторівна. - Раніше такого не було, а тепер, дякувати, долучаються й підприємці, що живуть у будинку. Всі ми хочемо жити краще, і починаємо із себе, свого двору й дому.
До голови правління ОСББ «Пушкінська-38» не раз вертаються по допомогу колеги, каже, запитують, як вона робила те чи інше, де діставала якісь матеріали, до кого звертається по юридичну допомогу. Були й такі, котрі пропонували їй очолити ще одне ОСББ, або ж взяти під крило їхній будинок, та Наталя Вікторівна лише чемно дякує за довіру й... відмовляється.
- Мені нашого будинку вистачає з головою, - каже вона, - а чужим також потрібно займатися. Не можна брати, тяп-ляп ніби щось робити. Справою або треба займатися нормально, або взагалі її не робити.
Щорічно голова і правління ОСББ звітують перед мешканцями за зроблену роботу, щоквартально а то й частіше збирають на Зборах мешканців будинку, аби обговорити поточні потреби й проблеми. Тож правду кажуть, якщо голова на місці, то й проблем немає.

Теги: ОСББ «Пушкінська-38»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.