Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2019

КНИГИ ТА ВИСТАВКА ПРО ЖІНОК

книги2 березня у Галереї мистецтв художнього відділу державного історичного музею-заповідника відбудеться презентація книг «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона». Видання побачили світ у київському видавництві «Видавництво». Разом із їх представленням відбудеться і відкриття виставки ілюстрацій з двотомнику, яка триватиме до 22 березня.

Загалом у двох томах – 103 героїні, а над книжками працювали понад 200 авторів.

«Цей двотомник покликаний мотивувати дівчат, показати, що немає межі бажанням і цілям, які собі можуть ставити дівчата, немає обмежень у професіях. Ми дуже ретельно підбирали перелік героїнь, щоб було представлено якомога більше різних активностей, професій і видів діяльності, якими займалися українські жінки. Ми хотіли показати, що в нас, в Україні, є приклади жінок, на яких можна взоруватися (брати приклад – ред.)», – зазначає співзасновниця видавництва «Видавництво» Лілія Омельяненко.

Перелік героїнь містить таких цікавих та важливих для історії України особистостей як Роксолана, Антоніна Прихотько, Марко Вовчок, Ганна Єльська, Ізидора Косач, Марія Вязьмітіна, Яна Клочкова, Надія Пучківська, Алла Горська, Квітка Цісик, Ада Роговцева, Леся Українка, Емма Андієвська та ін.

Книги та виставку ілюстрацій у Кам’янці-Подільському представлять співзасновники видавництва «Видавництво» Лілія Омельяненко та Ілля Стронґовський, а також ілюстраторки Наталка Сойко та Олена Шкаврон.

Презентація проекту від «Видавництва» про знакових жінок у нашій історії – це обговорення місця та ролі українських жінок в суспільстві, їхнього внеску та досягнень, суспільних стереотипів та перешкод на їх шляху. Тож видавці та автори запрошують усіх охочих до Галереї мистецтв, аби разом презентувати їх літературно-мистецький задум. Початок о 14:00. Вхід вільний.

Проект та проведення виставки стали можливими завдяки підтримці Швеції та Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин.

Теги: виставка книг про жінок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.