Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

КЛУБНІ ПОСИДЕНЬКИ

довжокЧергове засідання творчого клубу «Я, мама і тато знаємо всього багато» пройшло 20 червня в Довжоцькому ДНЗ «Веселка», яким керує Людмила Желізник. Це була відкрита зустріч для педагогів району, учасників обласних курсів підвищення кваліфікації. 

До веселчат завітали викладач обласного інституту післядипломної підготовки педагогічних кадрів Алла Харченко, методист дошкільної освіти відділу освіти і науки РДА Наталія Кашуба, представники усіх дитсадків району, науковий співробітник НПП «Подільські Товтри» Олена Дем'янова, викладач К-ПНУ Людмила Мостовчук. Темою засідання стала «Моя улюблена квітка». Дошкільнята розповідали про свої улюблені квіти легенди, цікаві факти, вірші й навіть співали пісні. За допитливість, кмітливість та ораторські здібності малеча отримала медалі від журі, подарунки від сільського голови Руслана Рябого. 

– У засіданнях клубу беруть участь діти з батьками, це надзвичайно об'єднує і дорослих, і малих, – коментує керівник закладу Людмила Желізник. – Наступна тема «Мій улюблений птах». За декілька засідань, які ми провели, побачили дійсно вагомий результат такої роботи. Сподіваємося, що колеги запровадять наш досвід у своїх дитсадках.

Теги: ДНЗ "Веселка", творчий клуб

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.