Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ХТО НЕ ХОЧЕ ГОДУВАТИ СВОЮ АРМІЮ, ТО БУДЕ, ЩО ВЖЕ МАЄМО СЬОГОДНІ

Сьогодні маємо цілковитий розвал армії. Декларації про реформування, скорочення, заощадження грошей за рахунок військових призвели до краху. У нашому стратегічному місті й навколо було досить військових підрозділів, які забезпечували життєдіяльність громад та регіонів. Військових залучали до ліквідації природніх лих, будівництва дач, до підмітання вулиць. Але це не в нашому місті. У нас військові отримували професійні знання і вміння.

Військові інженери котувалися у всіх родах військ. Але знайшовся великий дядя з великою зіркою і допоміг своєму кумові, аби його виш не вмер і мав досить високий статус вбити військових інженерів і кузню інженерних військ. Нині, напевне, з подіями, що відбуваються на сході, чухають потилиці. Та добре, що вже зачухалися.
У місто повернули аж цілу бригаду в дві з половиною тисячі посад. Та, на відміну від минулих часів, тут служитимуть винятково за контрактом, а не щороку призвані.

З приводу нового формату служби для засобів масової інформації прес-конференцію давали військовий комісар Володимир Возний, командир 48-ої інженерної бригади Віктор Коршок та начальник відділення офіцерів запасу і кадрів військкомату Микола Грушка. Вони розповіли, що нині уряд узяв курс на створення професійної армії, яка повинна бути боєздатною і сильною.

- Кам'янець-Подільський об'єднаний міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років, - каже Володимир Возний. - Умовою для прийому є вища або повна загальна середня освіта, відповідний рівень фізичної підготовки, придатність до військової служби за станом здоров'я, відсутність судимостей, позитивна характеристика з останнього місця роботи (служби, навчання, сільської чи селищної ради). Заробітна плата залежить від займаної посади, військового звання та вислуги років. 6 грудня 2015 р. начальник Генерального штабу, головнокомандувач ЗСУ, генерал армії Віктор Муженко заявив, що з 1 січня 2016 р. планується збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ. За його словами, військовослужбовець за контрактом отримуватиме 7 тис. грн, командир бригади - 14 тис. грн, командир батальйону - 12 тис. грн, командир роти - 10 тис. грн, командир взводу - 9 тис. грн.

25 грудня 2015 р. Верховна Рада ухвалила Держбюджет-2016, яким передбачено збільшення фінансування армії на 21% - до 55,6 млрд грн, як порівнювати з 45,8 млрд грн минулого року.

- Військовослужбовці військової служби за контрактом мають можливість виходу на пенсію після вислуги 25 календарних років, - продовжує комісар. - Держава гарантує стабільне грошове забезпечення і, крім того, щороку одноразову матеріальну допомогу в розмірі посадового окладу; виплачується грошова допомога на оздоровлення (місячний оклад), грошова допомога при переїзді до нового місця служби в розмірі 100% місячного окладу та 50% на кожного члена сім'ї;    грошові компенсації при виконанні завдань у польових умовах служби. А також - безкоштовне медичне лікування, пільговий відпочинок у санаторіях МОУ з членами сімей, обов'язкове державне страхування, забезпечення службовим житлом, безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах МОУ, соціальну та правову захищеність військовослужбовців та членів їхніх сімей.

За детальною інформацією звертайтеся в Кам'янець-Подільський ОМВК за адресою: вул.Лесі Українки 53, каб. №37. Телефон відповідальної особи за контракт: (03849) 3-23-21.

Віктор Коршок теж запрошує кам’янчан йти служити в інженерний батальйон на таких же умовах.

- 48-ий інженерний батальйон - молодий організм і потребує професіоналів, - каже Віктор Миколайович. - Тому запрошую військових, які пішли у відставку, повернутися. Нині підрозділ потребує водіїв, водіїв-кранівників, саперів (прим. Авт.: до речі, їх готували в Центрі підготовки інженерних військ). Ми маємо змогу готувати на нашій базі спражніх військових інженерів, які здатні забезпечити виконання поставлених завдань.

- Нині спрощено порядок оформлення документів на контрактну службу, - каже Микола Грушка. - Якщо раніше це розтягувалося на кілька місяців, то тепер, маючи необхідний пакет документів, це можна зробити за один день.
Військкомат розпочав формування електронних списків чоловічого населення, придатного до служби. Тому не потрібно боятися надавати свої дані й проходити військову-лікарську комісію, адже база дасть можливість занести всю інформацію про стан здоров’я та придатність до служби, аби постійно не смикати людей. Крім того, кожен зобов’язаний особисто подавати різні зміни, які відбуваються в житті людини.

- І на останок, - каже комісар, - запрошення прийти у військкомат не означає мобілізацію в зону АТО. Це впорядкування облікових даних.

Теги: контракт, військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.