Перейти на мобільну версію сайту


12.08.2016

ХРАМОВЕ СВЯТО В ЛИСОГІРЦІ

лисогірка_1Для кожного українця дуже важливим фактором в житті є вшанування традицій і звичаїв, що свідчить про повагу до своїх предків. Одним із таких свідчень є відзначення в своїх населених пунктах храмових свят, які зазвичай святкують у дні, приурочені тому чи іншому святому образу. 

Історично складалося, що в цей день збираючись люди обговорювали свої спільні проблеми та негаразди або навпаки – ділилися радістю та здобутками. Ці традиції збереглися і до сьогодні, особливо в селах. Прикладом цього є с.Лисогірка Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади. 9 серпня в день вшанування великомученика і цілителя Пантелеймона жителі цього приміського села відзначають своє храмове свято. Для гарного святкування зусиллями і місцевих жителів, і працівників закладів культури був організований урочистий захід, участь у якому взяли голова Гуменецької сільської ради ОТГ Інна Абдулкадирова, заступник голови районної ради Віктор Кривак, староста с.Лисогірка Анатолій Ціхоцький та ще 12 старостів новообраної громади.

лисогіркаІнна Григорівна як голова громади від себе і колективу вручила подарунки 540 людям (із 630), які проживають на території села й мають вік старше 18 років. Особливо відзначили найстарших Сусанну Садлівську, Ніну Новіцьку та наймолодшу жительку села – Валерію Ківіцьку. Вони отримали окремі цінні подарунки. 

Солодкі подарунки цього дня отримали всі діти, які були на святі. Це було організовано завдяки ТОВ «Гуменецьке» (керівник Володимир Янулик).

Від імені голови районної ради Бориса Беца гостей та запрошених вітав його заступник Віктор Кривак. За вагомий особистий внесок у розбудову села, вирішення питань його благоустрою та з нагоди свята села Лисогірка грамотами Кам’янець-Подільської районної ради були нагороджені Максим Грецький, Дмитро Гуненко, Руслан Ціхоцький, Олександр Папіровський та Микола Мрачковський. 


Теги: свято села, Лисогірка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.