Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2019

ХОТІЛИ ЖИТЛА, ДОРОГИ, МАЙДАНЧИКА

виконком22 травня пройшов прийом міського голови, на який записалося дев’ять осіб.

Ангеліна Олійник прийшла з групою підтримки з питанням введення в експлуатацію будинку на Нігинському шосе, 63 (будинок з вишиванкою). Це багатостраждальний будинок, який зводила будівельна фірма з Хмельницького. Проблема з ним почалася ще з моменту закладання фундаменту. Напевне, не було проведено геодезичні дослідження і котлован постійно заповнювався водою, а вже пізніше, коли почали будувати нуль і піднімати стіни, з того будівництва постійно текла ціла річка. Згодом з’явилися ще якісь проблеми, і працівники подейкували, що у фундамент закачують рідке скло. Люди вклали гроші в житло і вже довгий час не можуть туди вселитися, тому що будівельник не може здати будинок в експлуатацію. Не можуть підключити ліфти, бо мають борг перед «Міськліфтсвітло», а також перед нашими газовиками, адже для монтажу газового обладнання залучили хмельницьких газовиків, які не виконали свої зобов’язання. Крім того, самі мешканці замінили лічильники на несертифіковані. І тепер, коли вони повернуть назад прилад обліку, тоді й можна буде думати про подальші дії. Крім того, є такі власники, які переобладнали квартири на студії, в яких не може бути побутових газових приладів. Швидше за все, вони не зможуть взагалі ці квартири прийняти в експлуатацію, доки не переобладнають їх. Біля будинку немає дитячого майданчика і для збору ТПВ. Ще багато питань було в мешканців до міського голови. Лише незрозуміло, чому ці питання спрямовували до мера, а не забудовника і суду. Проте міський голова виступив арбітром між усіма службами, забудовником та мешканцями.

Пані Наталя з Огієнка, 57 хоче встановити в квартирі індивідуальне опалення, бо до її квартири не доходить тепло. Але враховуючи, що це багатоповерхівка, то виникають труднощі з тим, що має бути згода сусідів.

Пані Валентина прийшла по гроші для участі в змаганнях, на які вона хоче поїхати – це чемпіонат світу з баскетболу (50+). Поїздка тягне на 2 тисячі євро. Таких коштів спорткомітет не має, федерація баскетболу України теж ці змагання не фінансує. Невідомо, хто з місцевих меценатів захоче спонсорувати спортивне захоплення жінки. А пані Людмила з вулиці Ценського прийшла просити для своїх дорослих дітей та онуків житло, бо самі на нього грошей заробити не могли і не прагнули, але впевнені, що за законом мають право на дах над головою і його має забезпечити міський голова. Хоча скільки можна пояснювати, що будинки зводять підприємці і це їхній бізнес. Тобто житло у них потрібно купувати. 

Також була делегація з Лесі Українки, 33 «а» на чолі з Ларисою Статко. Мешканці планували в своєму загальному дворі встановити дитячий майданчик на місці колишньої громадської вбиральні, яку колись знесли через непотрібність, але їхня хитра сусідка одноосібно прихопила цю земельну ділянку, офіційно її оформила. Тепер у цих мешканців єдиний шлях – суд, який мусить визнати рішення сесії, яким ця земельна ділянка затверджена, недійсним. Двоє людей прийшло з Першотрвневої, 16. Забудовник з Чернівців не дотримався умов договору і зводить свій будинок, який наносить шкоду їхнім помешканням. І це питання не до міського голови, а до суду. Проте лише в чоловіка є перспектива виграти суд, бо в нього є письмова угода, а у пані тільки усна.

Ще одна делегація була з вулиці Шмідта, де жахлива дорога, вірніше вона просто відсутня. Це зрозуміло дуже погано, що дороги там немає, але незрозуміло, як люди купували житло у забудовника і не бачили, що до нього немає дороги. Потрібно було поставити умову забудовнику, щоб він обладнав доступ до будинку, або просто в такому місці не купувати житло. Біля цього ж будинку не було дитячого ігрового майданчика, і міський голова пішов мешканцям на зустріч, майданчик було встановлено.

Сім кіл пекла пройшла Наталія Рижих з Індустріальної, 11. Вона в тому будинку придбала квартиру і вже кілька років її затоплюють сусіди зверху. Скільки бідолаха не зверталася у всі можливі інстанції, ніхто не може їй допомогти у вирішенні питання і встановити причину затоплення. Окрім того, сусіди себе буйно поводять і здебільшого це відбувається вночі. Міський голова посприяв жінці, дав завдання всім службам, у тому числі поліцейським, аби забезпечити доступ до верхньої квартири і встановити причину потопів. Подивимося, що з того вийде.

Теги: приймає міський голова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.