Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2019

ХОТІЛИ СЕСІЮ ПЕРЕВЕСТИ В ПОЛІТИЧНУ ПЛОЩИНУ

сесія12 червня пройшло засідання 74 сесії міськради, на якій було розглянуто понад 150 питань, серед яких – бюджетні, комунальні, соціальні та земельні. 

Депутат Валерій Слободян запропонував звернутися до Облавтодору та обласної влади з клопотанням про виділення грошей на ремонт об’їзної дороги по вулиці Привокзальній, яка знаходиться в аварійному стані і стала предметом загальних розмов не лише серед далекобійників, а й усіх, хто там проїжджає.

Народні обранці погодили перейменувати вулицю Вутіша іменем українського політика, дипломата, австрійського архікнязя (ерцгерцога) династії Габсбургів, полковника Легіону Українських Січових Стрільців Василя Вишиваного. Також було прийнято рішення про реорганізацію міської дитячої поліклініки №1, її перетворять у комунальне некомерційне підприємство «Дитячий медичний центр». 

Щодо змін до міського бюджету, то з резервного фонду передбачено 1,3 млн грн на придбання персональних комп’ютерів в освітні заклади, матеріали для ремонту покрівель житлових будинків, прочищення мереж зливової каналізації, послуги з реєстрації новопридбаних комунальних автобусів, ремонт доріг. Насамкінець низка учасників бойових дій отримали дозвіл на розроблення проектів землеустрою.

Упродовж усієї сесії були постійні намагання пропіарити свою політичну силу, але напевне депутати забули, що ще на початку каденції була домовленість – у сесійні залі ніякої політики, лише нагальні потреби міста. Але ж зрозуміло, на носі вибори.


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.