Перейти на мобільну версію сайту


24.03.2017

ХОЧ СМАЧНІ, ТА НЕ ІДЕАЛЬНІ

сервісУ гонитві за кращими бургерами Кам’янця-Подільського ми натрапили на місце, в якому вони точно відрізняються з-поміж інших, приготовлених у місті. Не лише ціною, а й якістю.

Окрім того, що смачно поїли, встигли подивитися шматок фільму безкоштовно й повний фільм, уже за гроші. Ви, звичайно, здогадалися, що «Сервіс-контроль» інспектував кінотеатр.

У Кам’янці-Подільському віднедавна працює два кінотеатри - «Сінема» та «Дружба». Останній довго йшов через нескінченні митарства, отримав чимало палиць у колеса від влади, але все ж таки відстояв своє право на життя. Хоч його власники й анонсували, що той стане альтернативою уже існуючому, та, вірверто кажучи, якоїсь суттєвої різниці ми не побачили. Хоча «Дружба» наразі не проінспектована, проте очевидно, що в ціновій політиці вона точно не поступається «Сінема». Якщо ви маєте намір подивитися фільм, який щойно вийшов у прокат, готуйте розпрощатися з гаманця із 40-60 грн за один квиток (ціна залежить від часу перегляду: чим пізніше, тим дорожче). Єдина альтернатива, приблизно в один час сеансу в обидвох кінотеатрах йдуть різні фільми. Якщо в одному бойовик, в іншому може бути мелодрама чи мультик, і навпаки. Отож, єдина альтернатива в глядача, обрати фільм, на який хочеться саме зараз, але, якщо почекати, то стрічку можна подивитися в будь-який інший день протягом прокатного тижня. Ціна ж на квиток однакова, як не вибирай.

Та повернемося до фаст-фуду, який останнім часом нас захопив. У кінотеатрі «Сінема» на 2-поверсі є чудова зона, яку можна умовно назвати кафе. Чому умовно? Тому що там є можливість посидіти і поїсти, або ж присісти й зачекати своєї черги на фільм, нічого не замовляючи.

Фаст-фуд меню досить скромне, але ним можна насититися. Картопля фрі одразу з соусом за 25 грн. Є так зване гамбургер або чізбургер меню, за ціною 80 та 85 грн відповідно, в яке входить гамбургер/чізбургер і картопля фрі. Замовлення в комплексі дасть вам економію в 5 грн. Щодо самих бургерів, то вони досить немаленькі, як і ціна на них: за гамбургер, який складається з булки, соусу, салату, кружальця помідори та котлети, треба віддати 60 грн, за чізбургер (ті ж інгредієнти плюс шматочок сиру) - 65 грн. 

Хоча «фуд» і «фаст», але не «інекспенсів». Бургери направду смачні й досить ситні, хоч і за ціною квитка на сеанс у вечірній час. Єдиний мінус булки, спеченої вочевидь на кухні «Сінема», її неймовірна крихкість. Тож після перекусу, яким би ви акуратним не були, готуйтеся до крихт на столі у якості бонусу.

Відпочинок з друзями у кафе «Сінема» має ще один плюс, щоправда, на нього ще потрібно натрапити - безкоштовний перегляд фільму. Кіно завжди легке, частіше за все комедія. Власники закладу бізнесово підійшли до облаштування комплексу: якщо ви не витратили свої гроші на похід у кіно, ви 100% їх залишите, замовивши бургер чи піцу (про неї - окремо й іншим разом), інакше, чого приходили?

Не тільки кінотеатр залишає гарні враження, а й персонал, який його обслуговує. Перед початком нового сеансу тут завжди прибирають, тож ви гарантовано не будете сидіти в попкорні чи напої, що залишилися від попередніх власників. Та найбільша приємність, особливо для мене - це офіціанти в кафе. Ввічливі, непомітні й спостережливі водночас, вони ніколи не потурбують вашу компанію лишніми запитаннями і з легкістю й невимушено заберуть те, що вам за столиком уже не потрібне - тарілку, використані серветки, склянки. А ще, після того, як ви звільните столик, витруть його чимось дезинфікуючим з приємним лимонним запахом, а не, як у деяких закладах харчування міста, вологою ганчіркою, яка бродила по столах увесь день і натягнула купу запахів і бруду.

Отож, «відмінно» команді «Сінема» і щира рекомендація від «Сервіс-контролю».


Теги: сервіс-контроль

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.