Перейти на мобільну версію сайту


28.12.2012

«КАЗНІТЬ НЕЛЬЗЯ ПОМИЛОВАТЬ». СУД НАД МАКОЦЕЄМ ТРИВАЄ. ДОПИТАНІ СВІДКИ

25-27 грудня пройшла чергова серія судових засідань у справі щодо вбивства Павла Теплюка.
Розпочалося засідання допитом обвинувачуваного у вбивстві Сергія Макоцея, який постійно намагався затягувати час, відповідаючи на запитання, які йому ніхто не задавав. Він вибудовував свою версію вбивства, до якої нібито не причетний. Проте під кінець першого дня засідання підозрюваний зірвався і почав обзивати присутніх у залі. Після кількох попереджень головуючого, за непристойну поведінку Макоцея видалили із зали суду. Наступного дня він постав перед судом у новому образі - збрив бороду та коротко постригся. Цього ж дня суд приступив до допиту свідків. Першими опитували почергово Михайла та Людмилу Сохів. Варто віддати належне цим людям, які розповіли про події тієї ночі і те, що вони бачили на власні очі. Свідчення цих пенсіонерів майже ідентичні, за винятком тих моментів, коли Людмила Степанівна бігала до телефону викликати міліцію.
- У ніч на 9 липня була жахлива спека, я підійшов до вікна відчинити його, щоб стало прохолодніше, - розповідає пан Михайло. - Щойно відійшов від нього, як почув два IMG_2891.JPGпостріли і крики: «Не вбивайте! Не вбивайте!». Я миттю до вікна, бачу біжить двоє хлопців, а за ними - Макоцей. Я швиденько пошкутильгав (має інвалідність) на двір, але коли виходив з дому, крикнув дружині: «Викликай міліцію. Напевне, Макоцей когось вбиває». Через забор бачу, як падає хлопець, зашпортнувшись за величезний камінь, який лежить під забором сусіда. Макоцей його ногами молотить та вигукує: «Сука! Сука!». Раптом хлопець захарчав. Мало, що від побаченого я ледь не зомлів, та те, що я побачив далі, привело мене у ступор! Із хлопчини почав виходити якийсь сірий згусток і раптом, як хмарка, піднявся вверх та зник у листі. Ви не подумайте, що я божевільний. У мене все гаразд з головою, маю добрий зір. Далі побачив, як Макоцей зігнувся, взяв хлопчину за руку і почав вимірювати пульс. Потім пролунало ще два постріли, напевне, контрольні. Тоді Макоцей підкликав випадкового перехожого, я впізнав у ньому Миколу Фурмана, який неподалік від нас живе. Вони обидвоє взяли за руки бездиханне тіло і потягли. Я дружині кажу, біжи ще викликай міліцію, бо зараз тіло  погрузять у машину і десь відвезут та заховають, потім ніхто й не знайде. Ще до залучення допомоги Фурмана до Макоцея підбігла дружина, і він їй щось передав, напевне, зброю. І сказав: «Якщо міліція питатиме, скажеш, що нам розбили скло у вікні». Вона пішла додому.
У обох свідків судді вкотре намагалися дізнатися про стан їхнього зору та про якість вуличного освітлення. На це вони запевнили, що те та інше знаходяться у відмінному стані.
Михайло Соха розповів, що мати Макоцея залякувала їх, якщо вони даватимуть свідчення, то з Дніпропетровська, Донецька та Криму приїдуть мусульмани і повідрізають їм голови. У цей час підсудний почав плювати на свідка. За таке хамство суддя зробив чергове попередження підсудному.  
Мати, родичи Павла Теплюка та присутні ледве стримувалися від гіркоти та болю. Ще кілька свідків розповіли, що вони бачили і чули тієї ночі. Усім одні й ті ж запитання, але в різній інтерпретації, ставили підозрюваний та його представниця. Напевне, хотіли заплутати бодай когось. Підсудний із-за грат намагався звинуватити вбиту горем маму Павла у тому, що вона погано виховала свого сина, хоча сам показав своє виховання коли плював у зал, поливав нецензурною лайкою присутніх.
Учора продовжили допит свідків. Першим свої покази давав Роман Фурман: саме той чоловік, який разом з Макоцеєм тягнув тіло Павла Теплюка пров.Лагерний на подвір’я домоволодіння матері Макоцея. Він теж розповів, що того дня на дворі було дуже спекотно, він не міг заснути і вийшов на вулицю, як раптом почув постріли та пішов на їх звук. З рогу Червоноармійської зазирнув у провулок Лагерний і побачив там Макоцея, який йшов йому назустріч.
- Макоцей підійшов до мене, - розповідає пан Роман, - і каже: «Це ти - Рома? Допоможи мені», і я пішов за ним. Як раптом бачу, лежить під сливкою хлопець. Подумав, що хтось побився, а Макоцей хоче йому надати допомогу. Ми взяли його за руки і потягнули на подвір’я. Коли ми його тягнули, він ще стогнав. Притягнули, у дворі стояла дружина Макоцея. Я сказав, щоб викликали швидку і дали помити руки. Води не було, і я вирішив, що вдома помию. На моє запитання: «Що трапилося?»,  мені нічого не відповіли. І я пішов додому.
Решта свідків, які хоча б щось бачили і чули, теж докладно розповіли про все.
Адвокат Скрижалевська майже всім свідкам задавала запитання: «Який стан здоров’я у Вас? Чи не стоїте на диспансерному обліку?  Який у Вас зір?». Напевне, намагалася на чомусь підловити свідків. Але всі вони чітко відповідали, що саме бачили, тому й усі свідчення зійшлися. Підсудному за неповагу до суду час від часу робили попередження. Також попередження отримали присутні з боку Макоцея. Цього дня свідчення давала й слідча опергрупа, яка того дня чергувала.
Коли виходила з суду, зателефонував вчорашній свідок Михайло Соха й повідомив, що на його стаціонарний телефон дзвонила мати Макоцея з претензією, що, мовляв, ми хочемо посадити її сина.
Також нам стало відомо, що на «Інтері» в перших числах січня вийде програма «Про життя» на тему: «Казнить нельзя помиловать», присвячена справі щодо вбивства Павла Теплюка.
Наступне судове засідання відбудеться 10-11 та 14 січня.

Теги: Павло Теплюк, вбивство, суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.