Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

КАМ’ЯНЕЦЬКУ «БРУКІВКУ» ВІДЗНАЧИЛИ ЄВРОПЕЙЦІ

заєць8 листопада в Берліні Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» отримав європейську відзнаку «EFFE Label 2019-2020»!

Саме цього дня в німецькій столиці проходив Другий міжнародний форум співробітництва «30 років після падіння Берлінського муру: Європа «знизу догори». Цьогорічна зустріч, організована програмою «Soul for Europe» і Фундацією «Майбутній Берлін» (Zukunft Berlin), пройшла під гаслом «Міста для Європи».

На пленарному засіданні виступили Карл-Гайнц Ламберц, президент Європейського комітету регіонів, Лука Джагір, президент Європейського економічно-соціального комітету та Рафал Дуткевич, колишній мер Вроцлава, які обговорили важливість і відповідальність ініціатив знизу, а також успішний розвиток Європи з керівниками та представниками європейських і німецьких міст, представниками культурних ініціатив, програм, фестивалів.

В обговоренні однієї з робочих груп форуму взяла участь Європейська асоціація фестивалів (EFA), генеральний секретар якої Катрін Девентер зазначила: «EFA є мега платформою, на якій може відбуватися обговорення чи діалог «на колективній основі». Європа – це спільнота. А громада є необхідною матрицею для фестивалю. Розмір громади може бути різним. Контекст місцевої громади чи міста, безперечно, присутній у щоденному вимірі кожного фестивалю. Інакше бути не може. При цьому глобальний вимір є частиною місцевого коріння: як дискурс, як те, що присутнє в нашому щоденному житті. Це не дещо «з іншого світу», це «коріння згори». Шлях до глобальної спільноти є реальним, коли ми сприйматиме Європу, як попередній етап до глобального співробітництва. EFA, як фестивальна спільнота, базується на цьому спільному захопленні – захопленні «корінням згори».

EFFE Label 2019-2020 отримали 27 українських фестивалів, а відомий мультидисциплінарний фестиваль «ГогольFEST» здобув цього року Європейський фестивальний «Оскар» – EFFE Award! (EFFE – «Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу» – це проект Європейської асоціації фестивалів, який представляє понад 2500 європейських фестивалів).

– Дуже важлива відзнака для мене і Кам'янця-Подільського від Європейської асоціації фестивалів, яку ми отримаємо в Києві 18 листопада, в день третьої річниці фестивалю, – прокоментував радісну подію оранізатор і засновник Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» Андрій Заєць. – Кінофестиваль «Бруківка» вперше стартував 18 листопада 2017 року в Кам'янці-Подільському як локальний молодіжний проект-конкурс для молодих режисерів Поділля і за три роки виріс до повноцінної міжнародної кіноподії, на яку подають свої роботи автори із всієї України та 100 країн світу. Фестиваль своєю нестандартністю та концептуальністю знайшов свого глядача: покази фільмів жахів під відкритим небом в Старій фортеці 17 століття, проекційне 3D шоу із залчуенням місцевого театру на стінах музею, прем'єрні покази робіт режисерів із Франції, Німеччини та США, підтримка молодих незалежних режисерів з України, десятки зустрічей воркшопів та лекцій. Ми зареєстрували наш фестиваль на порталі EFFE і дуже символічно, що 18 листопада, в день народження фестивалю ми отримаємо фестивальний європейський знак якості!

Відзнака заслужена, адже за три роки свого існування «Бруківка» стала по-справжньому улюбненим фестивалем, який збирає поціновувачів кінематографії зі всього світу у Кам'янці-Подільському. Вітаємо Андрія з відзнакою і бажаємо подальших твочих звершень!


Теги: кінофестиваль «Бруківка» отримав європейську відзнаку «EFFE Label 2019-2020»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.