Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2017

КАМ’ЯНЕЦЬКА БРИГАДА ОТРИМАЛА ПРАПОР

прапор Київ24 серпня в День Незалежності України командиру 48-ої інженерної бригади Віктору Коршку на головній площі країни вручили бойовий прапор і нове найменування. Відтепер вона називатиметься 48-ма інженерна Кам’янець-Подільська бригада. Урочистості з цієї нагоди також пройшли 28 серпня на плацу військової частини, де вишикувався увесь особовий склад.

– Сьогодні у нас хвилююча мить. Наш професіоналізм і важку службу визнав Президент і в День Незалежності України з рук міністра оборони Степана Полтарака ми отримали бойовий прапор. Не кожному в житті доводиться отримувати стяг, а от мені довелося. Це дуже почесно, не лише для мене, але й для кожного з нас, хто нині стоїть тут. Відтепер кожен військовослужбовець кам’янецької бригади присягатиметься на вірність українському народові при власному бойовому прапорі. Це знамено є символом честі, доблесті, бойової слави і продовження бойових традицій. Тому ми достойно примножуватимемо славу нашої 48-ої інженерної Кам’янець-Подільської бригади – зазначив комбриг Віктор Коршок.

Привітати з цією значимою подією прийшов секретар міської ради Дмитро Васильянов, голова ветеранської спілки генерал Василь Мельницький. Вони подякували військовим за їхню нелегку службу й ті зусилля, яких вони докладають для розвитку армії. Адже у важкі часи їм доводиться розбудовувати військо, яке впродовж багатьох років просто розвалювали і знищували.

прапор Київ1Вислів «Хто не хоче годувати свою армії, то годуватиме чужу» ми, українці, відчули на власній шкурі, коли ворог ступив на нашу землю і коли почали гинути люди в зоні АТО.

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» було нагороджено підполковників Олега Шамана та Володимира Крохмалюка, майорів Олександра Меркулова, Олександра Куницького, капітана Богдана Авраменко, молодшого лейтенанта Дмитра Гусєва, прапорщика Володимира Вербовського, старшого сержанта Олексія Харченко, сержантів Анатолія Рудковського, Ігоря Раташнюка, Олександра Дейкало, молодших сержантів Руслана Григорьєва, Дмитра Андрусика, Юрія Романа, старшину Олександра Гаврилюка, старшого солдата Родеріко Гущака.

прапор Київ3Також відзнакою Президента нагороджено начальника Центру розмінування полковника Володимира Родікова, його заступника з МТЗ підполковника Ігоря Басістого, командира загону підготовки кінологів та собак підполковника Валентина Чорного, командира загону оцінки відповідності та сертифікації майора Артема Панютіна, начальника відділення спеціальної підготовки майора Миколу Маковського, командира групи знищення вибухонебезпечних предметів лейтенанта Дмитра Грицайка, техніка взводу забезпечення прапорщика Миколу Возовика, старшого інструктора відділення контролю якості проведення робіт з розмінування старшину Бориса Оріха.

В урочистому параді з нагоди Дня Незалежності брали участь представники Кам’янець-Подільського гарнізону. Колону очолював командир 48-ої інженерної бригади полковник Віктор Коршок. Також брали участь військовослужбовці Центру розмінування – учасники антитерористичної операції. А за особистий внесок у зміцнення обороноздатності прапор Київ3Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків орденом Богдана Хмельницького (III ступеня) нагороджено заступника начальника Центру розмінування, начальника оперативно-планового відділення підполковника Миколу Пянковського. 

Перебуваючи на головній трибуні, заступник начальника Центру з випробувань підполковник Ігор Маматов та головний старшина Центру прапорщик Сергій Мельник мали змогу спостерігати за військовим парадом у компанії найвищих керівників оборонних відомств Великобританії, Грузії, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії і Сполучених Штатів Америки.

Після завершенню параду на майдані Незалежності Ігор Маматов був запрошений на офіційний прийом Президента України, який проходив у Софіївському соборі.


Теги: 48-ої інженерної бригади, бойовий прапор

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.