Перейти на мобільну версію сайту


01.02.2019

КАМ’ЯНЕЦЬ ЗНОВУ СТОЛИЦЯ

столиця-128 січня в нашому місті проходив VI щорічного форуму «Ініціатива19», а також відбулася передача від міста Львова до Кам’янця-Подільського естафети Молодіжна столиця України.

На форум завітав міністр молоді і спорту України Ігор Жданов зі своєю командою, представники міста Львів на чолі з міським головою Андрієм Садовим, який і передав естафету Молодіжної столиці – 2019.

– Статус молодіжної столиці не дає фінансування, але він дає великі можливості і відкриває багато дверей перед міською радою та молоддю, яка прагне щось змінити у своєму місті, – зазначив Ігор Жданов. – Тож скористайтеся цим шансом сповна!

– Світ має бачити цю перлину. Бо хто сюди приїздить, той закохується, – додав Андрій Садовий про Кам’янець.

У своєму виступі Михайло Сімашкевич зауважив, що немає нічого дивно, що саме молодь творить наше місто, адже вона складає третину населення. Вона – сучасна, амбітна, перспективна і завжди готова до кардинальних змін та успішних перетворень. Бере активну участь у житті міста, долучається до реалізації всіх проектів, які ініціює міська влада, і грантів. Та навіть більше: молодь Кам’янця – автор багатьох успішних ініціатив, які отримали визнання на всеукраїнському рівні. А тому статус Молодіжної столиці – це, насамперед, її заслуга.

столицяТож перша частина форуму завершилася спілкуванням молоді з мером міста та міністром на різні теми. Друга – присвячена звіту молодіжних організацій міста і пройшла у форматі панельної дискусії та воркшопів.

Гостям дуже сподобалося наше туристичне старовинне місто, але вони нарікали на жахливі дороги, які ведуть до нашого міста з будь якого боку, а також на незручне сполучення як автомобільне, так і залізничне. До Кам’янця дістатися ані зі Львова – західної туристичної артерії, ані з Одеси – східної, без перекладних неможливо. Молодь просила міністра поклопотати в уряді про залізничне сполучення, бодай на літній період. Але як виявляється, звернення до Укрзалізниці були неодноразові як з боку місцевої влади та депутатського корпусу, так і інших урядовців, проте залізниця скаржиться на відсутність вагонів та іншого, але швидше за все в уряді дуже гарне лоббі, які зацікавлені в розвитку і великому пасажиропотоку через Хмельницький на Івано-Франківськ та Львів, але іншою залізничною гілкою в обхід Кам’янця-Подільського. Проте хто стукає, тому й відчиняють.

Теги: молодіжна столиця, VI щорічний форум «Ініціатива19»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.