Перейти на мобільну версію сайту


06.07.2018

КАМ’ЯНЕЦЬ МАЄ ЩЕ ОДНЕ МІСТО-ПАРТНЕР

новоайдар28-30 червня в Кам’янці перебувала делегація з Новоайдару. Впродовж трьох днів гості мали можливість ознайомитися з містом, для них були організовані екскурсії, зустрічі з представниками міської ради.

Також у рамках перебування делегації зі сходу очільник Кам’янця Михайло Сімашкевич підписав Меморандум про співпрацю між Кам’янцем-Подільським, Новоайдарською районною державною адміністрацією та Новоайдарською районною радою Луганської області.

«Метою цього Меморандуму є погодження Сторонами основних принципів та механізмів їхнього співробітництва у сфері освіти, охорони здоров'я, охорони навколишнього природного середовища, культури, залучення волонтерської допомоги та інвестицій на території Новоайдарського району Луганської області та міста Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Сторони співпрацюватимуть у напрямку надання волонтерської допомоги, обміну досвідом з розробки районних програм соціального та економічного розвитку, культурного обміну, що забезпечить єднання заради Соборності України», – зазначено в документі.

Теги: Новоайдар, місто-партнер

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.