Перейти на мобільну версію сайту


20.10.2017

ІНІЦІЮЮТЬ РЕФОРМИ

аграрнаАграрна партія ініціює реформування шкільної освіти
17 жовтня в Кам'янець-По­діль­сь­кому національному університеті ім. І.Огієнка з ініціативи Ради з питань освіти і науки Аграрної партії пройшов круглий стіл
«Реформуємо освіту знизу». 

У засіданні взяли участь лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, голова Кам'янець-Подільської районної парторганізації Ігор Гай, освітяни, керівники навчальних закладів з різних регіонів України.

Нещодавно Верховна Рада ухвалила Закон «Про освіту», потреба в якому давно назріла. Однак освітня реформа, що є визначальною для майбутнього України, поки що залишається дискусійною. Ініціативна група Аграрної партії ставить за мету організувати реформаторський «рух знизу». Під час засідання присутні обговорили один із восьми складників системи освіти – повну загальну середню освіту. 

«Актуальність роботи над цим сегментом, у першу чергу, зумовлена проблемами в освітній сфері, що виникають в процесі децентралізації. Йдеться про спроможність новостворених громад утримувати школи, закриття некомплектних шкіл, створення опорних шкіл та їхніх філій. По завершенні цього етапу ми візьмемо до опрацювання такі складники, як професійна та фахова освіта», – пояснює керівник проектів і програм Центрального апарату Аграрної партії Оксана Мусієнко.

Учасники круглого столу представили приклади успішних педагогічних практик та визначили можливі шляхи динамізації розвитку місцевих освітніх систем. 

«Освітня реформа покликана сформувати національні цінності і закласти сенси майбутнього України. Школи і виші мають стати лабораторіями, що програмують успіх країни. Адже сучасна економіка неможлива без науки, інноваційних підходів, які починають народжуватися за шкільною партою. Тому зараз кожен крок реформи має бути проаналізовано і скориговано, щоб вона дала максимальний ефект», – переконаний Віталій Скоцик.

За підсумками круглого столу присутні напрацювали план дій в рамках проекту «Реформуємо школу знизу» та сформували ключові концепти оцінки нового Закону України «Про освіту».


Теги: реформування шкільної освіти, Аграрна партія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.