Перейти на мобільну версію сайту


02.02.2018

ІНФОРМУВАЛИ ПРО ХВОРОБУ, ЯКА НЕ Є ВИРОКОМ

ракДо Всесвітнього Дня боротьби з раком у Кам’янці-Подільському відбулася низка заходів - флешмоби, лекції, виступи та акції з метою обізнаності городян щодо проблематики онкологічних захворювань. 30 січня по вул. Соборній студенти та викладачі Кам’янець-Подільського медичного училища разом із міськими лікарями-онкологами влаштували флешмоб, щоб у черговий раз наголосити – рак не є вироком, якщо проводити профілактичні заходи та вчасно звертатися до лікарів. 

Студенти розташувались у вигляді знака, який символізує рак. У них були різнокольрові аркуші паперу, де колір відзначає різні види хвороби. Молодь почергово змінювала колір аркушів і назви раку, паралельно виголошуючи гасла: «Не дай раку шанс!», «Не зволікай – обстежся!» Усе це дійство записувалось згори на відеокамеру, яка була розташована на дроні.   

рак-1Потім молодь роздавала пересічним громадянам листівки-роз’яснення, що потрібно робити для профілактики раку, бесідувала із людьми. 

Безпосередньо флешмоб із студентами провів викладач хірургії та онкології Кам’янець-Подільського медучилища Сергій Юрков. На заході були присутні головний онколог міста Артур Савицький та лікар-онколог Сергій Бузинський.

31 січня відбулася лекція на тему «Рання діагностика та профілактика раку» від лекторів - лікарів-онкологів Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Савицького А.М., Бузинського С.М. Також відбулася «Зустріч переможців» – бесіда з людьми, які побороли рак.   

Першого лютого проведено лекцію-бесіду на тему: «Рак. Наслідки несвоєчасного обстеження» (лектори: лікар-онколог Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Бузинський С.М., викладач акушерства та гінекології Ринда Н.П.). А також - донорську акцію «Разом проти раку!». 

Заходи з санітарно-просвітницької роботи тривають, фото можна побачити в соціальній мережі Фейсбук на сторінці «Медицина Кам’янця».


Теги: акція проти раку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.