Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ГУРОМА: «НЕ ХОЧУ БУТИ ЛОХОМ»

cесія3 жовтня пройшло засідання 41 сесії міськради. На початку засідання нагороди і відзнаки міський голова Михайло Сімашкевич вручив звання «Почесний громадянин міста» директору БВТ «Рокор» Олександру Конюшенку та декану фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка Миколі Солопчуку (посмертно). Відзнаку міської ради «Честь і шана» отримав голова правління ПАТ «Гіпсовик» Володимир Постовий, «За заслуги перед міською громадою» нагороджений тренер-викладач з кікбоксингу ДЮСШ №2 Анатолій Лабатюк. 

Цього разу на порядку денному було два десятки питань, а земельні, яких зазвичай досить багато, не розглядалися. Їх перенесено на наступну сесію через відсутність начальника відділу у м.Кам’янці-Подільському міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та місті Кам’янці-Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Віктора Кравчука.

Досить злагоджено працював депутатський корпус, політичних чвар у залі не було. Навіть, коли слухалося питання про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період на 2017-2018 роки.

Заступник міського голови з комунальних питань Сергій Бабій надав інформацію про ремонт дахів, адже був депутатський запит щодо ремонту даху на Вірменській, 1. Цього року на ремонт дахів було виділено 1 млн грн, але майже всі гроші пішли на ремонт покрівлі будинку Каліська, 10.

Також він повідомив, що планувалося вкласти на просп.Грушевського попередньо ізольовані труби поетапно, але надійшли гроші, і тепер їх можна викласти через увесь проспект. Досить серйозно стоїть питання ремонту доріг. Цього року на них зменшено видатки на півмільйона. Нині конче необхідно ремонтувати вулицю Вутіша, Підзамецький узвіз, Суворова, Тімірязєва, провулок Амбулаторний. Цьогоріч виконуються роботи зі влаштування тротуарів та внутрішньо-дворових проїздів. 

Також порушено питання дерев-убивць. Мова йде про півтори тисячі аварійних дерев – потенційних убивць, які негайно необхідно видалити. Необхідно прийняти рішення припинити роботи з благоустрою, а кошти перекинути на зрізання дерев. Прозвучала пропозиція розробити «Стратегію розвитку міських доріг». Сергій Бабій подякував департаменту ЖКГ за те, що цього року як ніколи працівники добре підготувалися до зими.

Депутати затвердили звіт про виконання загальноміської програми «Організація відпочинку та оздоровлення дітей міста» в 2017 р. Цьогоріч на оздоровлення дітей пільгових категорій було виділено 355 тис. грн (минулого року – на 100 тис. менше). 53 дитини впродовж трьох тижнів відпочивали на морі в Татарбунарському районі. Окрім того, влітку завдяки домовленості міського голови Михайла Сімашкевича 45 дітей-учасників АТО перебували на відпочинку в Польщі в місті Тарнаво Подгурне. 

Підтримали присутні на сесії і культурний проект, який запроваджується в Кам’янці вперше – Програму підтримки книговидання місцевих авторів та популяризацію української книги в Кам’янці-Подільському на наступні три роки. Автори творчих напрацювань мають усі шанси видати власну книгу за кошти міського бюджету. Обиратиме проект конкурсна комісія у складі не менше семи осіб.

Проголосували депутати і за звернення до Верховної Ради України щодо розробки дієвих заходів впливу на стихійні ринки.

Під час розгляду питання про внесення змін до рішення 73 сесії міськради від 09.12.2014 р. «Про встановлення нормативу розподілу чистого прибутку і порядок відрахування чистого доходу комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до бюджету міста» була пропозиція зняти з розгляду на довивчення і навколо нього розгорівся скандал. Депутат Анатолій Гурома не хоче відчувати себе лохом і обурювався з приводу того, що депутати, викручуючи собі руки, намагаються розподілити той невеличкий пиріг бюджетних коштів на всі галузі, але контролю за цим немає. Так, минулої сесії зі всіх намагалися зняти гроші, аби виділити стоматполіклініці на заміну вікон, щоб вона могла підготуватися до зими. І коли він завітав туди, аби впевнитися, що вікна насправді там конче потрібні, то виявилося, що лікарів самих змусили замінити вікна, і майже всі встановлені. Жалілися лише на те, що працюють на старезному обладнанні, яке вже давно мали замінити, на велике планове завдання (у місяць потрібно здати 20-27 тис. грн) у той час, коли їхня зарплата на руки становить 2500-2700 грн, а мала би з надбавками становити 6100-6200 грн. А от зарплата головного лікаря складає 10 тис. грн плюс 5 тис. грн надбавка.

Досить довго депутати дискутували, і врешті-решт вирішили створити тимчасову комісію з перевірки фінансово-господарської роботи КП «Міська стоматологічна поліклініка», до якої увійшла вся профільна депутатська комісія і представники від партій – Олег Ткач, Геннадій Невенчан, Олена Мазій, Микола Шуханов, Володимир Костинюк, Василь Гаврилюк, Андрій та Артем Дюднєви, Юлія Наглюк, Борис Цвігун та Анатолій Гурома. Останнього обрано головою комісії. Після сесії вони усі побували в стоматполіклініці, але жодних документів і пояснень отримати не змогли, адже головний лікар разом із заступником міського голови Вадимом Савчуком, начальником управління, депутатом Юрієм Пливанюком перебували в Києві на нараді з приводу реформ у медицині. Начмед, яка заміщала керівника, відмовилася від будь-яких пояснень. 

Також депутати створили комісію з перевірки якості проведення ремонтних робіт дорожнього покриття вулиці Князів Коріатовичів. Ця ділянка знаходиться на балансі служби автомобільних доріг, і роботи, які виконує підрядник, на замовлення цього відомства, викликають чимало запитань, адже проводяться вкрай незадовільно і неякісно. Обурилися депутати й з приводу дорожнього покриття на об’їзній по Привокзальній навпроти МШД. Тут не можуть визначитися, кому який шмат землі належить – чи залізниці, чи автодору. Міський голова порадив звернутися до керівництва обох структур. Керівництво міста та депутати неодноразово зверталися до керівництва автодору, але реакції нуль. Напевне, чекають, коли буде перекрита ця дорога на знак протесту.

Депутати затвердили Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.