21.02.2020

ГУМЕНЕЧЧИНА СПОРТИВНА

шахи-114 лютого у Гуменецькому сільському будинку культури особисто-командним чемпіонатом з шахів серед чоловіків та жінок розпочались комплексні змагання «Краще спортивне село Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади 2020 року». У змаганнях взяла участь рекордна кількість команд та учасників. Це 15 чоловічих та 7 жіночих команд з сіл громади. Загалом 41 учасник змагався за звання кращих шахістів громади.

У змаганнях серед жінок перше місце прогнозовано посіла Ольга Матковська (с.Залісся Друге), другою стала Галина Лучинська (с.Залісся Друге), третє місце у Інни Шлапакової (с.Нігин). У командному заліку чемпіонками стали шахіистки с.Залісся Другого у складі сестер Ольги Матковської та Галини Лучинської. Друге місце посіла команда с.Нігин, честь яких захищали мати та донька, Інна та Марина Шлапакові. Третє місце посіла команда с.Колубаївці у складі Анни Стасюк та Вікторії Шевчук.

шахиУ змаганнях серед чоловіків перше місце посів Віктор Соколовський (с.Вербка), другим став Олександр Остафійчук (с.Думанів), третє місце у Валерія Христофора (с.Пудлівці). У командному заліку чемпіонами стали шахісти с.Думанів у складі Олександра Остафійчука та Анатолія Шпендюка. Друге місце посіла команда с.Вербка у складі Віктора Соколовського та Анатолія Демчука. Третє місце у шахістів с.Залісся Другого у складі Миколи Фічковського та Анатолія Лучинського.

Призери та переможці змагань були нагородженні кубками, медалями та грамотами Гуменецької сільської ради, а також олімпійською атрибутикою відділення НОК України в Хмельницькій області.

Від імені голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової хочеться подякувати усім спортсменам, які взяли участь у змаганнях, їхнім представникам та старостам.

Наступні змагання відбудуться 22 лютого у Гуменецькому сільському будинку культури. Це буде особисто-командний чемпіонат громади з тенісу настільного в рамках комплексних змагань «Краще спортивне село Гуменецької ОТГ 2020 року». Склад команди 2 чоловіки і 2 жінки, одна команда від села!