Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

ГРОМАДА КОЛЯДУЄ

гуменці-17 січня в Україні православний народ відзначає Різдво Христове, яке неможливо уявити без колядок, мелодії яких приносять святковий настрій. У колядках прославляється Син Божий, який народився у Вифлеємі і якому судилося звільнити людство від гріхів своїм жертовним шляхом. І досі людство пам’ятає про цю дивовижну подію, про яку сповістила зірка. Це саме за нею йшли троє волхвів, прагнучи принести дари Божому дитяті, якому не знайшлося місця у людських хатах, але в убогих яслах, серед невинних ягняток.

8 січня у Заліссі Другому учасники художньої самодіяльності сільського Будинку культури та молодь села ходили від хати до хати з колядою, повідомляючи новину народження Ісуса Христа.

гуменціУ селі Голосків та Улянівка вже після Святої вечері починали ходити із колядками в кожну оселю, не оминаючи нікого. Колядки завершувалися віншуванням – побажанням родині достатку, щоб родина була здоровою, щоб родили добрі врожаї, були мир, добро і злагода.

Колядували й у селищі Сахкамінь, вихваляючи Бога та народження Ісуса Христа, бажаючи односельчанам миру та злагоди.

Немало зусиль доклади хормейстер Сахкамінського клубу Надія Забродська і художній керівник Віталіна Пиріжок, щоб навчити народного співу дорослих і дітей. Колядники завітали майже до кожної домівки, а у сільському храмі зачарували прихожан чудовими колядками і віршами про Різдво Христове.

Колядки лунали у всіх селах Гуменецької об’єднаної громади, вселяючи надію на краще в новому році!

гуменці-2 гуменці-3


Теги: Різдво у Гуменецькій громаді

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.