Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

ГОВОРИЛИ ПРО ТУРИСТИЧНІ МАРШРУТИ

маршрути20-21 червня в м. Хмельницький відбувся семінар «Планування та організація туристичних маршрутів в громадах». У ньому взяли участь представники Староушицької ОТГ – заступник голови Василь Горбняк; краєзнавець, письменник, автор багатьох книг про Бакоту, провідний фахівець Національного парку «Подільські Товтри» Тарас Горбняк та спеціаліст з програмного забезпечення Староушицької селищної ради Ігор Вишемірський.

Уже вкотре семінари такого рівня організовує Алла Собко, радник з питань комунікації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування.

Захід тривав два дні. Говорили про Green Ways – зелені шляхи. І то геть не стереотипні «зелені садиби», які популяризували у минулому. Серед запрошених гостів тренінгу був Сергій Толстіхін – відомий веломандрівник, блогер, тестувальник веломаршрутів, один з тих, хто популяризує в Україні велотранспорт. Дискусії велися про те, чи може мережа зелених шляхів залучити туристів та про те, як це працює у Європі.

«Туризм – це складова стратегії розвитку Хмельницької області, яка зараз розробляється. Тому розробка туристичних маршрутів у громадах – це дуже важлива точка росту, яку варто розвивати», – зазначив директор Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування створений Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон України Яцковський Сергій.

«Турист – це той, хто щонайменше 24 години перебуває у вашій громаді. Але для кожного туриста має бути свій продукт. Важливими елементами є послуги проживання і харчування, об'єкти, простор, події і так далі. Для громад важливо, щоб туристичні продукти були в мережі, кількома мовами і зрозуміло для споживача. В ідеалі має бути мобільний додаток», – зазначив Сергій Толстіхін.

Але не лише теорією був наповнений тренінг. Практичне заняття передбачало нанесення туристичних об'єктів на мапи, прокладання маршруту та його аналіз.


Теги: туристичні маршрути

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ГРОМАДА ОБИРАЄ СВОГО МЕРА

Початок : 14.08.2020 08:15:00
Закінчення: 23.10.2020 08:15:00
Голосів: 5224
Опитування активне.


За кого з кандидатів на посаду Кам'янець-Подільського міського голови Ви проголосуєте 25 жовтня 2020 р.?


  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.