Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2019

ГОТУЮТЬСЯ ДО ЮВІЛЕЮ

ПДАТУ22 травня ректор Подільського державного аграрно-технічного університету Володимир Іванишин спілкувався напередодні відзначення 100-річного ювілею вишу з журналістами. Він розповів про досягнення університету за цей навчальний рік та попередні. 

– Головне досягнення університету за останні роки – трансформація з інституту в університет європейського зразка, із міцною, сучасною матеріально-технічною базою і професійним науково-педагогічним персоналом, – каже Володимир Васильович. – Наш заклад вийшов на новий рівень закладів вищої освіти із демократичною системою управління, добре розвиненим самоврядуванням тощо.

Підвищився рейтинг університету, він увійшов до Топ-200 навчальних закладів України. Вдосконалюється освітня діяльність під сучасні стандарти з метою підвищення якості підготовки фахівців: минулого року виш був вже 113, а у планах перетнути межу 50.

пдату-1Володимир Васильович розповів про труднощі влаштування випускників на роботу, але виш дає їм шанс після практики в приватних компаніях залишитися там на роботі. Нині весь колектив працює над поліпшенням матеріально-технічної бази. А ще до святкування, яке має пройти завтра, університет змінив свої шати. Проведено і осучаснено аудиторії та приміщення, відновлено музей гречки, як національного надбання колекції світового генофонду гречки, а також музей хліба та пасок. Адміністрація робить усе, аби студентам та викладачам було комфортно.

На святкуванні очікується понад 2 тисячі гостей, вже зареєстровано 352 VIP персони.

До 100-річчя пройде 100 заходів: міжнародна наукова конференція «Перші наукові кроки 2019», конференція «Університет: історія і сьогодення», святкова зустріч випускників тощо.

З високо посадовцями планується обговорити проблеми подальшого розвитку університету та його інтеграції в світовий освітній і науковий простір: як розбудовувати вищу аграрну освіту, як готувати фахівців за вимогами Євросоюзу.

 Валерія СУШИЦЬКА. 


Теги: 100-річчя ПДАТУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.