Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2019

ГОТУЙМОСЯ ДО СЮРПРИЗУ

виконкомВчора пройшло чергове засідання виккому. Було лише 40 питань порядку денного, з якими зверталися кам’янчани та посадовці. На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич нагородив збірну футбольну команду школярів, які привезли «срібло» зі Всеукраїнського фіналу шкільної футзальної ліги України 2018-2019 рр. Як завжди, члени виконкому погодилися надати матеріальну допомогу потребуючим, а також погодили облаштувати двом мешканця пров.Павлова, 22 заїзд до їхніх гаражів. ДЖКГ На 11 тис. 700 грн передав термічні чаші для оздоблення міста, було погоджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленю. Цього разу мають зрізати сухі каштани, клени і горіхи за кошти міського бюджету на суму 5 тис. 300 грн.

Дозволили ввести до резерву на маршруті №№1, 5 та 6 транспортні засоби перевізникам ДП «Верон», ПП «Подільська Нива», підприємцям Швецю та Турівному. Було затверджено протокол конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності з надання в оренду майна комунальної власності. 

Погодилися члени виконкому внести доповнення до рішення виконкому проекту регуляторного акту «Про встановлення регуляторного тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у звичайному режимі руху». Мова йде про підвищення ціни на проїзд в маршрутках, і це питання підняли власники маршрутних перевезень. Мотивують вони тим, що не відповідає покриття витрат перевізників у зв’язку із підвищенням розміру мінімальної зарплати та відповідно збільшення відрахувань до бюджету, підвищення податків, вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин та послуг на ремонтні роботи. Коливання вартості пального та запчастин були дуже й дуже незначні, а от підвищення, швидше за все, буде дуже відчутне для гаманців кам’янчан. Крім того, місто в нас не таке й довжелезне, найдовший маршрут складає 18 км. І не має бути проблемою для людей те, що перевізники купують не нові маршрутки а шкарабоньки, які постійно ремонтують, а ми з вами маємо платити за засіб їхнього бізнесу. Потрібно купувати нові транспортні засоби і розвивати свій бізнес, а не піднімати його за рахунок пасажирів. Бізнес – це ризик, і не повинні пасажири платити за пересування в роздовбаних, брудних душегубках. Інколи складається враження, що ти їдеш в африканських автобусах із фільмів. Бо з маршрутки виходиш весь мокрий і брудний. А ноги як не було куди подіти, так і після проведеного конкурсу, який обіцяв нас перевозити в комфортних умовах, подіти немає куди.

Але поки що лякатися не потрібно. Бо ще мають бути громадські слухання з цього приводу. І все залежить від вашої активності та свідомості, чи прийдете на слухання і чи погодитися з підвищенням ціни на проїзд в маршрутках. Кам’янецькі перевізники завжди дуже активні в питаннях підвищення ціни на проїзд.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.