Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2018

ГОТУЄМОСЯ ДО ВІДКЛЮЧЕННЯ

телебаченУ Кам’янець-Подільському з 1 вересня назавжди відключають аналогове телебачення.

З 1 вересня по всій території країни буде припинене аналогове ефірне мовлення національних та місцевих телеканалів. Це пов'язано з міжнародними зобов‘язаннями країни щодо впровадження цифрового мовлення. Найбільш популярні телеканали, такі як «Інтер», «НТН», «1+1», «СТБ», «Україна», «ICTV» та місцеві канали зникнуть з екранів телевізорів тих глядачів, які приймають сигнал на звичайну телевізійну антену – таких сьогодні у Хмельницькій області близько 162 тисячі. Загалом по Україні доступ до телебачення можуть втратити близько 4 млн людей.

Щоб надалі мати змогу дивитися національні телеканали, необхідно обрати інший тип прийому сигналу. Є кілька варіантів. 

Перший – можна придбати цифровий Т2-приймач, який підключається до існуючої антени. Середня вартість приймача близько 300-500 грн. У більш високій якості майже по всій території України можна дивитись близько 30 телеканалів. Зараз і надалі цифрове Т2-телебачення буде безкоштовним.

Другий варіант – можна придбати новий телевізор з вбудованим Т2-приймачем. Мінімальна вартість такого телевізора становить близько 4000 грн. 

Третій – підключитися до кабельного телебачення. Це можуть зробити мешканці міст та деяких селищ міського типу. Кабельне телебачення платне, середня вартість – 50-150 грн/місяць.

Четвертий – підключити інтернет-телебачення. Вартість послуги доступу до інтернету, зазвичай, становить від 60 до 200 грн/місяць. Окремо доведеться заплатити за телевізійний пакет, який коштує від 30 до 50 грн/місяць.

П’ятий – придбати супутникову антену. Мінімальна вартість тюнера, супутникової тарілки та встановлення цього обладнання становить 2000-2500 грн. Переважна більшість тюнерів, які зараз продаються, дають змогу дивитися канали, які знаходяться у вільному доступі. Необхідно враховувати, що незабаром з метою покращення наповнення ефіру національні телеканали можуть закодувати супутниковий сигнал. Якщо це станеться, то для перегляду українських телеканалів потрібно буде придбати новий супутниковий тюнер.


Теги: відключення аналогового телебачення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.