Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Владислава МАЗІЙ

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

гордість12-річна Владислава Мазій навчається у 7 класі приватного ліцею «Антей». Дівчинка серйозно займається спортом і програмуваннням.

- Тхеквондо займаюся 4 роки, - розповідає Влада, - у СК «Чайка», тренер Сергій Чайка. Спочатку тато хотів, щоб я займалася, але одного дня ми приїхали і я закохалася в цей спорт.
За цей час Владислава здобула більше 25 медалей. Вона - чемпіонка області з тхеквондо, здобула 5 місце в Україні та золото на клубному чемпіонаті, що проходив у Словаччині. Восени цього року дівчинка знову поїде на всеукраїнські змагання. Каже, що хоче привезти звідти золото.

Ще одне, не менш серйозне захоплення - програмування. Уже рік, як Влада відвідує факультатив інформатики, який в «Антеї» викладає вчитель інформатики Сергій Савчук. Дівчинка планує потрапити на Всеукраїнську олімпіаду з програмування, наразі ж має диплом ІІ ступеня міської олімпіади серед 8-класників. Також захоплюється фізикою і мріє в дорослому житті мати власну лабораторію для досліджень.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.