Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ГОЛОВНЕ – НЕ НАРОБИТИ ПОМИЛОК

виконком8 лютого пройшло чергове засідання виконкому. Цього разу було багато питань, аж 56, проте продуктивно попрацювали.

Розглянули питання про надання матеріальної допомоги дітям померлих осіб, відзначених званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського», надання кам’янчанам матеріальної допомоги, а також вирішили клопотати про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Н.Мартинович, яка народила і гарно виховала шестеро дітей. 

Члени виконкому погодили проект рішення сесії міської ради «Про реорганізацію бюджетної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Напевне, за більше ніж 20 років говорильні про сімейну медицину. Нарешті медичні вожаки не будуть шпортатися на цьому шляху. Також погодили встановлення обмежувача руху біля житлового будинку на вул.Пушкінська, 33 у міжквартальному проїзді, про що просили мешканці. Було надано службову квартиру в будинку малосімейного типу на Пушкінській, 51 сім’ї Муляр. 

Затвердили звіти про оцінку майна, про передачу в оренду нежитлових приміщень, продовжили договори оренди, надали адреси будівлям, які цього потребували. Також надали дозвіл ФОП Співак на проведення ремонтних робіт та прокладання зовнішніх мереж водопостачання і водовідведення до орендованих приміщень за адресою Пушкінська, 31, 31д і 31г. Мова йде про колишній хірургічний корпус, у якому планується провести реконструкцію під офіси і квартири.

На завершення засідання головний лікар міської лікарні Олександр Чернець «відмазувався» за плачевний стан лікарні. Жалівся, що в медзакладі багато років не проводилися ремонти, не купувався м’який інвентар, обладнання, протікає дах тощо. Лікарня не має грошей на ремонти. Проте це не виправдання, адже ми, журналісти, неодноразово були на відкритті відремонтованих відділень лікарні, нам показували встановлені нові пластикові вікна, фіксували передачу постільної білизни, подушок, простирадл, а також, коли товариство «Вісбаден-Шірштайн – Кам’янець-Подільський» передало у вигляді гуманітарної допомоги величезну кількість функціональних ліжок. Це була така кількість, що в лікарні взагалі стільки ліжок не існує. Як це можна знищити залізні ліжка і тумбочки? Їх просто потрібно доглядати і вчасно ремонтувати. Потрібно навчити персонал правильно прибирати палати і кабінети, ставитися до роботи так, як це робиться вдома, а не будь-як. Станьте нарешті господарями і бережно ставтеся до всього, бо вже настав час навчитися рахувати, а не дерибанити.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.