Перейти на мобільну версію сайту


10.11.2017

ГОЛОВА ЗАСТУПИВСЯ ЗА ЗАСТУПНИКА

савчук8 листопада, за день після скандальної сесії міської ради, міський голова Михайло Сімашкевич дав прес-конференцію для журналістів з приводу подій, які відбулися на пленарному засіданні. Перше, що зробив міський голова – це наклав вето на два рішення сесії міської ради – про звільнення свого заступника Вадима Савчука і скасування пільги «Гіпсовику». І підписав це в присутності журналістів.

– Законних підстав для зняття Савчука з посади в депутатів немає, – мовив голова. – Вони можуть оголосити недовіру лише секретареві міської ради або мені. І друге вето – на рішення депутатів з голосу про скасування пільги підприємству «Гіпсовик».

Також Михайло Євстафійович розповів про події на сесії: «Дуже неприємна ситуація, але я мушу її озвучити. Під стіни міської ради прибув білий мікроавтобус, який приїхав з Черкас із професійними мітингувальниками в однаковому одязі. Вони їздять по Україні і за гроші влаштовують такі протести й не раз вже помічалися в інших містах. Це чергова піар акція політичної сили.

Вчора на сесії був 1937 рік. Без суду і слідства звинувачували людину... Я впевнений, що мої заступники працюють правильно, реформи даються важко, але це правильний шлях. 

Реформи мусять бути, і вони завжди даються важко. Працюючі лікарі, які мають власні приватні кабінети, не можуть використовувати ще й комунальні площі заради власних інтересів.

Маленький факт: у 2015 році рентген-кабінет приносив доходу одну тисячу гривень у рік, сьогодні щомісяця – це 13 тис. грн. А що вже говорити про кошти за послуги, які взагалі не йшли до каси, а в кишені вибраних? Сподобаються такі реформи тим, хто звик жити по-старому? Чи законні наші дії, коли ми хочемо дійсно позбутися корупції і навчитися всім разом працювати як в інших європейських державах?

Щодо наведених фактів по бухгалтерії стоматології – вчора наголошував і повторюю ще сьогодні: якщо бухгалтер і керівник підприємства наробили помилок і грубих порушень, нехай з цим розбирається прокуратура і поліція. Кожен рано чи пізно має відповісти за свої дії».

Тепер після призупинення рішення сесії депутати мають 14 днів, щоб повторно зареєструвати проект постанови про відставку Савчука. Для того, щоб подолати вето, вони мають заручитися підтримкою 2/3 депутатського корпусу від загального складу ради. 

Ось, що зазначив Вадим Савчук: «Йде дискредитація роботи перинатального центру, стоматологічної поліклініки. Людям не дають працювати. Я не хочу, щоб депутати виривали цифри з контексту. Хай би гроші на мітингувальників краще спрямували у стоматполіклініку.

Я проти корупції і це довів. У стоматології трудилося 150 лікарів, багато з них мали приватні кабінети і працювали на комунальних площах та при зарплаті 2,5 тис. грн їздили на преміум-класах автомобілях. А тепер, коли гроші стоматполіклініка почала заробляти на себе, знайшлися незадоволені і шукають хлопчика для биття. Я працюю за дорученням міського голови і чесно виконую свою роботу. Що стосується моїх відряджень, то доводиться їздити за власні кошти. Дуже прикро, що нині дискредитується інститут головних лікарів, і вони вже бояться ходити на роботу й виконувати свої обов’язки. Давайте працювати цивілізовано. Нині гроші з пацієнтів і туристів ідуть не Савчуку в кишеню, а в касу. Це легко перевірити і порівняти з минулими роками».


Теги: вето міського голови, Вадим Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.