Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2019

ГОБЕЛЕНОВА МАЙСТЕРНІСТЬ ЮЛІЇ СТЕПАНЮК

СтепанюкЛюдина створена для того, щоб творити, бо творчість це особлива царина діяльності. Її не можливо пояснити логічними категоріями, вона заявляє про себе у власний спосіб, й лише так. Втілюючи у творах образи свого художницького бачення, автор відкриває нам шлях до пізнання прекрасного, ключ від якого в руках тих, хто творить. І кожна зустріч з талантом це ще одна грань пізнання Світу.

Черговою перемогою порадувала місцева талановита художниця, яка нещодавно стала членом Національної спілки художників України Юлія Степанюк. Її робота гобелен «Мармарис», була відібрана в двадцятку кращих серед більше двохсот презентованих на виставці «Барви світу – Туреччина» в Центральному Будинку художника м.Київ. 

Святковий вернісаж був організованій ГО «Барви життя», за підтримки посольства Туреччини та керівництва турецького аеропорту Даламан. На виставці були присутні депутат від правлячої партії Туреччини діючого скликання Ельда Єрол Гюкджан, Надзвичайний та повноважний посол Турецької республіки Ягмур Ахтет Гульдере, заступник голови місії, радник посольства Туреччини в Україні пані Букет Кабаджи, голова аеропорту Даламан Хамді Гювенч, голова асоціації аеропортів України Петро Липовенко. Двадцять кращих відібраних робіт, наразі презентуються на виставці в інституті Юнуса Емре, звідки будуть відправлені на експозицію в Туреччину.

Гобелен «Мармарис» Юлії Степанюк став окрасою виставки та вражає присутніх своєю неповторністю та яскравістю кольорів. На передньому плані роботи зображено човен на морських хвилях, а задній план прикрашають старі будівлі Мармарису. Залишаючись прихильницею класичного гобелена, Юлія Анатоліївна у своїй роботі використовує традиційні матеріали та техніку гладкого ткання. У представленому гобелені побудова умовної декоративної композиції поєднана з точним трактуванням деталей, натурні спостереження природи та архітектури трансформуються в узагальнену художню форму. Архітектура гармонійно переплітається з природою і в інших цікавих гобеленах майстрині, до прикладу «Андріївська церква» та «Фортеця». Ці та інші роботи майстрині протягом останніх місяців презентувалися на виставках у Верховній Раді України, в Центральному Будинку художника в Києві, в Картинній галереї міста Ізмаїл, у Почесному консульстві Словацької республіки в Харкові, у виставкових залах Хмельницької обласної бібліотеки для дітей та юнацтва та в нашому рідному місті.

Наразі Юлія Анатоліївна готує гобелен «Колядники» до чергової виставки у Верховній Раді України, яка відбудеться на Різдвяні свята під назвою «Від Маланки до Йордану».


Теги: гобелени Юлії у Туреччині

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.