Перейти на мобільну версію сайту


29.11.2019

ГАРНІ ІНІЦІАТИВИ ПОТРЕБУЮТЬ ВСЕБІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Мельнич-1Уже третій рік поспіль при Кам’янець-Подільській міській раді діє проект «Громадський бюджет». Цього року всі небайдужі до життя і розвитку міста кам’янчани до 30 листопада зможуть віддати свій голос за один із 15 проектів, які були подані для фінансування Громадським бюджетом у 2020 році.

На мою думку, всі ідеї – від соціальних до спортивних – цікаві для втілення в життя. Щороку кількість проектів, які подаються на розгляд та обговорення учасниками проекту, поступово збільшується. Це говорить про те, що місцеві жителі і не тільки зацікавлені в тому, щоб в Кам’янці-Подільському покращувалася інфраструктура, розвивалися галузі культури, освіти, туризму. Тим більше місто впевнено рухається вперед, підтримуючи всі європейські стандарти.

Надзвичайно приємним є те, що люди стають все більш ініціативними та впевненими в собі. Вони почали вірити в те, що їхні ідеї можуть бути втілені в життя, тому стараються самореалізуватися в різних сферах. Активною стає молодь. Їхня думка є важливою, за ними майбутнє нашої нації. Тим паче, враховуючи той факт, що Кам’янець-Подільський віднедавна став молодіжною столицею України.

Актуальність втілення громадського бюджету в життя полягає в тому, що це саме той демократичний процес, який дає можливість кожному жителю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення власних проектів. Це механізм взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення громадян до участі в бюджетному процесі шляхом прямої демократії через визначення пріоритетів бюджетних витрат чи подання проектів, об’єднання в проектні команди, голосування за такі проекти, здійснення контролю за їх реалізацією.

Переглянувши всі подані до міської ради проекти, можу сказати, що всі вони цікаві по своєму. Хотілося б звичайно, щоб всі вони були реалізовані. Адже над кожним з них працювали не один день люди. Вкладали в них душу і настрій. Але переможцем стане один. І саме від нас з вами залежить, хто саме.

Як спізасновник БФ «Ми – кам’янчани» теж хочу долучитися до цієї гарної справи. І обіцяю переможцю проекту фінансову підтримку. Працюємо далі і ще багато гарних справ зробимо разом!

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
депутат Верховної Ради VII-VIIIскликання, голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, проект «Громадський бюджет»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.