Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2019

ГАНЬБА ДИКУНСТВУ

сесія6 лютого пройшла 68 сесія міської ради, на яку виносилося понад 40 основних питань, що стосуються життєдіяльності міста, та понад сто земельних питань. На сесію, як і обіцяв, завітав зареєстрований кандидат у президенти України Віталій Купрій. Та замість того, аби вислухати, з чим він прибув у наше місто, сталося справжнісіньке дикунство з боку Молодіжної ради. Голова Молодіжної ради зачитала звернення до нього і вимагала, щоб він вплинув на помічника його громадської приймальні Вікторію Кохановську, яка нібито зірвала їм молодіжний форум. А також вимагали привселюдного вибачення. Віталій Миколайович пообіцяв розібратися у ситуації і, коли він розпочав свій виступ, молодь почала себе поводити як дикуни, кричати «Ганьба», але мало хто зрозумів кому і за що. Міський голова змушений був оголосити перерву. Подальше спілкування з кандидатом відбулося за круглим столом в іншому приміщенні.

Ще один інцидент стався під час візиту 2 лютого ще одного кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Коли до нього звернувся представник ДУК «Правий Сектор» Олександр Попов, депутат міськради Василь Гаврилюк вигукнув у його бік, що він «провокатор», коли воїн АТО, намагався задати кандидату питання про війну на сході України. За свої слова Василь Гаврилюк вибачився перед Олександром Поповим. Але інцидент був у міському Будинку культури, а вибачення Олександр приймав вже наприкінці сесії міської ради.

сесія1Наступне слово дали Юрію Новаку, чоловіку постраждалої породілі, члена ГО «Євросила». Його дружину після кесаревого розтину хірурги ледве витягнули з того світу. Жінці довелося видаляти органи та довго ставити на ноги. Нині вона інвалід. Пані Ірина каже: «Я жива помилка лікаря!». Пан Юрій звинувачує в цьому головного лікаря пренатального центру Олександра Гурського, який і проводив кесарів розтин. Юрій Новак намагається відновити справедливість і убезпечити інших жінок від лікарських помилок. Міський голова відсторонив Гурського від лікарської практики, а в обласному департаменті охорони здоров’я створено спеціальну комісію, яка намагається встановити причину цієї трагедії. Родина Новаків збирається позиватися до суду. Юрій Новак звернувся до депутатів, щоб змінити керівника перинатального центру.

Далі сесія пішла звичним руслом. Депутати затвердили документ про надання пільг зі сплати земельного податку, комплексну програму мобілізації із забезпечення реалізації державної політики у сфері безпеки документів та міграційної політики на 2019-2020 рр. Погодилися перейменувати КП «Муніціпальна поліція» на КП «Муніціпальна інспекція», внесли зміни до рішення 41 сесії про підтримку книговидання місцевих авторів та популяризації української книги. Автори просили 80%, але депутати проголосували за 70% для них. Також внесли зміни та доповнення до Положень про місцеві збори і податки. Звільнили від сплати за землю державні установи – прокуратуру та пенсійний фонд. Знову не захотіли достроково припинити повноваження колеги-депутата Олени Мазій.

Михайло Посітко обурився з приводу передачі з комунального майна міській лікарні приміщення водолікарні. Лікарня не може займатися будівництвом. Тому він вважає, що це чергова схема отримання землі в центрі міста. Цього разу швидко впоралися і з земельними питаннями. Вкотре відмовили пану Суворову надавати земельну ділянку на просп.Грушевського, 72, адже вона заходить на дитячий майданчик.


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.