Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

ГАБАРИТИ І ВАГА НА КОНТРОЛІ

вантаж2018 рік планує стати роком системного відновлення автошляхів країни, принаймні про це неодноразово запевняють в Уряді. Відтак на автомагістралях посилено роботу системи заходів контролю габаритно-вагових параметрів великогабаритного автотранспорту.

З початку року чотири пересувні габаритно-вагові комплекси, які Державна служба України з безпеки на транспорті Хмельницької області отримала в середині грудня 2017 року, запрацювали на автомагістралях Хмельниччини. Спільно з активістами ГО «Автоєвросила» та полісменами спеціалісти Укртрансбезпеки в Хмельницькій області проводять зважування великогабаритних транспортних засобів.

– У Кам’янець-Подільському районі працює габаритно-ваговий комплекс на трасі М-03, поблизу с.Гуменці, – коментує ситуацію заступник начальника управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області Олексій Атаманчук. – Протягом останніх трьох днів складено 6 протоколів про перевищення вантажно-габаритних обмежень. Окрім зважування транспортних засобів, ці комплекси перевіряють габаритні й вагові параметри автомобілів, а також контролюють режим праці та відпочинку водіїв.

Упродовж минулого тижня під час проведення відпрацювання в містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський складено 47 актів порушення Закону України «Про автомобільний транспорт». Серед найбільш поширених порушень – перевезення вантажу без необхідних документів, порушення режиму праці та відпочинку, регулярні перевезення пасажирів без документів, порушення схеми маршруту, незадовільний технічний стан транспортних засобів. Загалом по області складено 18 протоколів про перевищення вантажно-габаритних обмежень.

Габаритно-вагові комплекси працюють щоденно, адже питання збереження доріг сьогодні є першочерговим завданням для Укртрансбезпеки.


Теги: контроль великогабаритного транспорту

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.