Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2019

ФРАНЦУЗАМ ЦІКАВО

французиУ нашому місті перебувають представник французької компанії «Destampes Emballages» Ніколя Дестампес та його партнер – менеджер із міжнародних продажів Томаш Казмєрчак.

Вони зустрілися із заступником міського голови Василем Сукачем, директорами департаментів економіки та розвитку інфраструктури міста й житлово-комунального господарства Майєю Гурською і Олександром Бабчинським, завідувачем відділу з питань регулювання земельних відносин Віктором Кравчуком.

Зазначена фірма займається лісогосподарською діяльністю, виготовленням широкого спектру продукції, в тому числі піддонів. На сьогодні вона має велику мережу філій і представництв та імпортує свою продукцію в Бельгію, Швейцарію, Іспанію, Італію, Марокко тощо. Протягом 67 років компанія адаптується до ринку, щоб краще задовольнити конкретні потреби своїх клієнтів, і нині має на меті відкрити нові ринки в Білорусі та Україні за рахунок будівництва деревообробних заводів. 

Незважаючи на автоматизоване виробництво, відкриття такого підприємства в Кам’янці-Подільському – це нові робочі місця, а також додаткові інвестиції й податки до міського бюджету. Ніколя Дестампеса зацікавив інвестиційний потенціал нашого міста і робота підприємств, які займаються виготовленням дверей, фрез і пил. Для гостей були організовані зустрічі з представниками цих фірм. Також гості висловили бажання відвідати нашу ТЕС на вул.Крип’якевича.

Обговорювалася і можливість підписання договору про наміри щодо співпраці між муніципалітетами Кам’янця-Подільського та міста Лімож.


Теги: зустрічі, представник французької компанії «Destampes Emballages»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.