Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2012

ФОТОМИТЕЦЬ, ЯКИЙ ПРОВІВ НАЙБІЛЬШЕ ФОТОВИСТАВОК

Усі най-, най-, най-! Ми чекаємо на Вас! До нашої рубрики «Рекорди Кам’янеччини», на основі якої на початку наступного року ми плануємо опублікувати книгу під однойменною назвою, мають шанс потрапити усі найрізноманітніші досягнення та унікальні можливості, як природи та архітектури нашого краю, так і ваші особисті рекорди.
Петро ІгнатьєвНа звання фотомитця, який провів найбільше фотовиставок, претендує Петро Ігнатьєв. На сьогоднішній день за плечима цього відомого кам’янецького фотомитця 58 фотовиставок. Із них 6 - персональних у Картинній галерії, 20 – у навчальних закладах, 30 – фотовиставок у кафе «Ніка», одна спільна виставка в м.Дунаївці та одна персональна виставка в м.Хмельницький. Сьогодні відкриває свою 59 фотовиставку у кафе «Ніка».
Окрім того Петро Ігнатьєв учасник 18 міжнародних виставок, які проходили в Польщі, Австрії, Бразилії, Франції, Італії, Гонконзі, Сербії.
Петро Дмитрович народився в Кам’янці-Подільському 8 червня 1956 р. Працює фотографом у Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику. Професійно почав займатися фотографією 6 років тому. За свої фотороботи отримав безліч нагород та відзнак.
Отож, Петро Ігнатьєв провів на Кам’янеччині найбільше фотовиставок.

Теги: рекорди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.