Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

ФОРМУЛА ШТАЙНМАЙЕРА ОДНИХ ОБУРИЛА, ІНШІ – «ЗА»

сесіяВчора терміново було скликано брифінг для журналістів і позачергову сесію міської ради з єдиним питанням – проти підписання президентом України формули Штайнмайера.

Громадська організація учасників АТО вважає, що формула передбачає: вихід українського війська з фронту, а бойовиків ЛДНР не лише амністують, але й легалізують. Далі в ЛДНР проходять вибори, і Україна їх визнає та надає «особливий статус» регіону, що веде за собою право на мовне самовизначення, державну підтримку соціально-економічного розвитку територій, сприяння центральних органів влади транскордонному співробітництву з регіонами Російської Федерації, створення підрозділів народної міліції за рішенням місцевих рад задля підтримки громадського порядку.

– Фактично це означає, що за всі наслідки війни, яка досі триває, тепер будемо платити ми, – зазначають активісти, – а вбивць народу України та її ворогів не тільки амністуємо, а ще й сприятимемо в розвитку їхніх планів. Так звані ватажки самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» вже заявили, що лише їм вирішувати, коли у них пройдуть вибори, а не Українській владі. Ніякого контролю над кордоном українська влада не отримає. Зважаючи на цю позицію, ми повинні чітко розуміти, що капітулюємо, а Донецький та Луганський регіони стають легітимною територією ворога-агресора! Тому ми, як представники різних організацій, які займаються своєю діяльністю виключно на благо країни та інтересів її громадян, розцінюємо підписання «формули Штайнмайера» як процес, який призведе до капітуляції України та зради державним інтересам! Тому закликаємо депутатів міської ради звернутися до Президента та Верховної Ради із недопущенням реалізації «Капітуляційних Угод».

На позачергове пленарне засідання сесії міськради зібралися депутати фракції ВО «Свобода» в повному складі, навіть прийшла Олена Мазій, яка вже довгий час не відвідує сесій. Також позицію своєї партійної очільниці висловив депутат від «Батьківщини» Олег Ткач, одноголосними були й радикали, як і депутати від «Солідарності», окрім відсутніх Андрія Мастикаша та Світлани Старченко. Всього за звернення до Президента щодо непідтримання «формули Штайнмайера» проголосувало 20 присутніх депутатів.

Але є й інша думка з цього приводу: людям вже набридла війна, мами, дружини і діти втомилися від того, що їхні сини, чоловіки та батьки постійно воюють, а частина взагалі залишила Україну, бо вже набридло постійно бути напоготові й жити в злиднях. Багато людей не розуміє, як можна повернути втрачений Крим, Донецьк та Луганськ мирним шляхом. Вони впевнені, що це нереально, а воювати вже набридло. Як каже народна мудрість: «Краще поганий мир, аніж війна...». І люди впевнені, що чиясь брудна рука на цій війні відмиває собі гроші.

Теги: сесія міської ради, проти формули Штайнмайера

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.