Перейти на мобільну версію сайту


27.10.2017

ФІНАНСИ МОЖУТЬ ЗАСПІВАТИ РОМАНСИ

23 жовтня відбулася позачергова сесія міської ради, але чомусь багато депутатів проігнорували засідання. Праве крило сесійної зали удостоїли лише сім депутатів. Повним складом була представлена «Народна партія» (Борис Цвігун та Юрій Пливанюк), четверо депутатів від «Батьківщини» (Микола Розбам, Анатолій Чистяков, Микола Ткач, Олександр, Олександр Жильчук), «Свободу» представила лише Олена Мазій, а от у лівому крилі були відсутні лише двоє представників БПП.

На засіданні депутати розглянули чотири питання фінансового характеру. Народні обранці проголосували за рішення про виділення коштів з міського бюджету на збільшення статутного капіталу ДП «Південне» ЖКП «Південь».

Одним із основних стало питання про розподіл коштів, які надійшли як субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Допоміг з їхнім отриманням для округу нардеп Володимир Мельниченко. Суму в розмірі 2 млн 700 тис. грн розподілили на придбання додаткової робочої станції для оформлення біометричних паспортів в управлінні надання адміністративних послуг міської ради – 310 тис. грн; управління освіти і науки – 1 млн. 200 тис. грн; департамент ЖКГ (ремонт вулиць Папаніна та Вутіша) – 1 млн 190 тис. грн.

Також депутати розглянули ще одне питання фінансового характеру – прийняття звернення до Верховної Ради України та Кабміну у зв’язку з неприйнятним проектом Державного бюджету на 2018 рік.

– Провівши детальне вивчення проектів Законів «Про державний бюджет України на 2018 рік» та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», зроблено висновки, що вже другий рік поспіль продовжується перекладання на місцеві бюджети додаткових фінансових навантажень. Покриваючи ці витрати з міського бюджету, громада не матиме змоги реалізовувати соціальні програми, інфраструктурні проекти, підвищувати рівень економічного розвитку. У разі прийняття цих законопроектів, додаткове навантаження на бюджет міста у 2018 році складе близько 200 млн грн, що є непосильним для виконання та призведе до зупинення всіх проектів розвитку та унеможливить стабільне функціонування міста в цілому, – йдеться у тексті звернення.

Четверте рішення, за яке проголосували народні обранці, стосувалося надання дозволу КП «Міськтепловоденергія» на збільшення суми субкредиту в проекті «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.