Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2019

ДЯДІ ЮРІ ДАЛИ ЦЕГЛИ, А НА КОЛЕКТОР ПОТРІБНІ ГРОШІ

викон25 квітня пройшло чергове засідання виконкому, на якому було розглянуто 79 питань. Як завжди, надали матеріальну допомогу тим, хто потребує, а також дітям померлих осіб, відзначених званням «Почесний громадянин міста Кам’янець-Подільський». 

Затвердили тариф на доступ до опор мережі вуличного освітлення міста, який до цього складав 7 грн, але виконком запропонував ціну в 15 грн. Проте після громадських слухань та повторних підрахунків разом із операторами інтернет-провайдерів вирішено встановити вартість 12 грн. 52 коп. Члени виконкому дали дозвіл на відключення від мережі центрального теплопостачання і влаштування автономного опалення адміністративного приміщення ДЖКГ у зв’язку з тим, що їм опалення обходиться в 30 тис грн на місяць. Технічні можливості дозволяють облаштувати індивідуальне опалення, яке дасть суттєву економію бюджетних коштів. Члени виконкому погодилися надати будівельні матеріали власнику квартири житлового будинку на Руській, 32, де була пожежа і все вигоріло. Отже, знаменитому дяді Юрі, чиє житло постраждало, передадуть тисячу цеглин та пісок для проведення ремонтних робіт у помешканні.

Дозволено й облаштувати майданчик для паркування транспортних засобів на 30 років Перемоги, 10. Тут підприємець проведе роботи за власний кошт і дасть можливість для паркування автівок, які під’їжджають до магазинів і кафе, але тепер доведеться посунутися жіночкам, які торгують там на тротуарі. Дебати розгорнулися навколо питання припинення дії договору на перевезення пасажирів транспортом загального користування з перевізником Дідишеним на маршруті №1 «Підзамче - мікрорайон Жовтневий». Це питання розглядалося ще в березні, але перевізник впросився, щоб йому дали термін для придбання нової автівки. Він не здійснює перевезення на маршруті, хоча нову маршрутку показав. Проте існує припущення, що він її взяв у борг, щоб пред’явити, а здійснювати перевезення йому нічим, але, як кажуть, місце застовпив. Відтепер він втратив право на перевезення на цьому маршруті. Також достроково припинили договір на перевезення з перевізниками маршруту №8 «ЗОШ №12 – міська поліклініка». На цьому маршруті ціла бригада перевізників із 12 осіб відмовилася від перевезення пасажирів за маршрутом. Тому з ними припиняються трудові відносини і буде оголошено конкурс на перевезення за маршрутом №8. 

Члени виконкому затвердили звіти про оцінку майна комунальної власності. Передають приміщення на території міської лікарні для житлової забудови, а на першому поверсі мають бути медичні установи, можливо. Ще передали на 3 роки в оренду 216,45 кв.м приміщення колишнього приймального відділення (І поверх земської лікарні) для розміщення там ритуального бюро. «Класно» буде хворим спостерігати за траурним процесом з другого и третього поверхів лікарні. Кіберполіції виділили приміщення на Пушкінській, 44. Після жвавих обговорень затвердження Програми регулювання споживання води та інвестиційної програми КП «Міськтепловоденергія» на 2019 рік у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. «Сплило» питання аварійної ситуації, яка сталася днями на колекторі, що на вул.Харченка. Його будівництво було ще в 60-му році і все прогнило, тому негайно потрібно замінити 800 м труби, яка веде на очисні споруди, а гроші є лише на 100 м.

До членів виконкому прийшли зі скаргами на забудовника мешканці з Хмельницького шосе, 19. Серед двору на дитячому майданчику йому ще минула влада надала земельну ділянку для будівництва багатоповерхівки, але більше десятка років людям вдавалося відстояти майданчик, а влада уклала джентльменську угоду. Замість тієї ділянки було домовлено, що забудовнику передають довгобуд (заморожений житловий будинок автоагрегатного заводу). Він добудував там ще кілька поверхів і на деякий час затих. Але перед виборами Президента роботи відновилися, огороджують ділянку, заганяють техніку. Навіть була судова тяганина з цього приводу, яку забудовник виграв, адже домовленість була джентльменська. Влада змінилася, джентльменська угода змилася. Тепер була домовленість, і знову ж усна, про те, що спочатку забудовник облаштовує прилеглу територію і дитячий майданчик, а вже потім зводитиме будинок, але на один під’їзд менше, щоб бодай інсаляція була для вже існуючих житлових будинків.

Посланці від мешканців жалілися, що два останніх під’їзди вже дали тріщину, бо ж ці будинки зведено на мочарах, а зараз почнуть рити котлован і буде ще більше біди. Люди можуть залишитися без даху над головою.

Міський голова сказав: «Ми вже 9 років стримуємо там будівництво і робили все, щоб було комфортно людям. Тепер мусимо створити комісію і прийняти рішення».

Затвердили члени виконкому демонтаж зовнішньої реклами, яка встановлена без дозвільних документів. Мова йде про рекламу грального бізнесу. Власники вже отримали 36 приписів щодо демонтажу. Їм дали термін і, якщо не відреагують, то все буде демонтовано в судовому порядку.

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.