Перейти на мобільну версію сайту


23.10.2015

ДСО - ЦЕ НАДІЙНО

Вберегти будинок чи квартиру від нападників, пожеж чи іншого лиха, зберегти матеріальні цінності, оперативно відреагувати на подію - усі ці функціїмают виконувати ті, хто вирішив пов’язати свою долю зі службою охорони.

У Кам’янці-Подільському діє відділ Державної служби охорони при УМВСУ. Ось уже 10 років цей підрозділ очолює полковник міліції Віктор Посітко. Кам’янецька служба охорони слідкує за об’єктами, взятими під охорону як у Кам’янці-Подільському, так і в Дунаївцях.

- Загалом під нашою охороною знаходиться близько 720 об’єктів, - каже начальник відділу ДСО Віктор Посітко. - Охорона здійснюється цілодобово. На службу в Кам’янці-Подільському заступають дві групи затримання у складі трьох осіб, один з яких - працівник патрульної служби міськвідділу міліції. У Дунаївцях на чергування заступає одна група затримання.

У підпорядкованому підрозділі працює 69 осіб. Група затримання використовує у своїй роботі автомобілі «Пежо-307». Маємо достатню кількість засобів зв’язку, гарно технічно оснащені. Ми здійснюємо фізичну цивільну охорону об’єктів і банків, міліцейську охорону, також проводимо супровід банків.

- Із якими основними завданнями справляється підпорядкований Вам підрозділ?

- Державна служба охорони, відповідно до укладених договорів, проводить заходи з охорони особливо важливих та ДСОінших об’єктів (обмежені території, будівлі та споруди тощо), вантажів, а також грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, інкасації в місцях, неохоплених централізованою службою інкасації, перевезення цінностей Національного банку, забезпечення особистої безпеки громадян. ДСО розробляє основні вимоги до захисту об’єктів і громадян від злочинних посягань, інструкції та інші документи, що регламентують виконання охоронних функцій, типові договори та вимоги до інженерно-технічного укріплення та захисту об’єктів, оснащення їх технічними системами та засобами теле-, відеоспостереження, тривожної сигналізації та контролювання доступу. Вона бере участь у проведенні єдиної технічної політики щодо впровадження технічних засобів охоронного призначення шляхом розроблення нормативних документів на час усього циклу їх життєдіяльності (проектування, промислове виробництво, монтаж, експлуатація та утилізація).
Цього року ми також отримали ліцензію на встановлення пожежної охоронної системи.

- Ціна за послуги Вашого підрозділу, певне, недешева?

- Щоб підключити квартиру, будинок чи інший об’єкт під охорону, це становить від 6500 грн. Місячна плата за охорону квартири складає від 90 грн. Щоправда, ціна залежить від кількості встановленої апаратури. Якщо клієнт бажає встановити і охоронну систему, і пожежну, і відеоспостереження, ціна буде більшою, якщо щось одне з переліку, то, звичайно, меншою.

- Маєте багато конкурентів по місту?

- Так, конкуренція велика. Наразі чимало приватних фірм не лише з Кам’янця, а й з Тернополя, Хмельницького, Вінниці надають різні охоронні послуги.

- Нова реформа МВС передбачає виведення Державної служби охорони зі складу МВС та перетворення її в окреме державне комерційне підприємство.
 
- А ми й так знаходимося на госпрозрахунку. Усе, що заробляємо, використовуємо для власни потреб. Тож за великим рахунком, ми й так уже окреме державне комерційне підприємство. До речі, іномарки свого часу ми придбали за зароблені кошти.

- Наскільки швидко група затримання прибуває на виклик?

- По місту - до 3 хвилин. Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група затримання найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою. Після прибуття члени групи здійснюють оперативно-пошукові заходи для з’ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу ДСО та власникові об’єкта. У разі порушення цілісності об’єкта забезпечується його фізична охорона до моменту прибуття власника. Більше 20 років черговими диспетчерами у відділі ДСО працюють Тетяна Жмурчук та Тетяна Кухарчук.

Серед кращих працівників можу відмітити Валерія Пукаса, Миколу Антонюка, Дмитра Ткачука, Олександра Храбана. Загалом увесь особовий склад серйозно підготовлений, адже за цим слідкує начальник пульта централізованої охорони, майор міліції Ігор Костецький. Щочетверга він проводить заняття зі службової і фізичної підготовки, маємо власний спортзал, переобладнаний зі складу.

Користуючись нагодою, вітаю особовий склад зі святом. Бажаю й надалі залишатися професіоналами своєї справи, миру всім нам, злагоди, достатку та благополуччя!

Теги: ВДСО, Віктор Посітко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.