Перейти на мобільну версію сайту


23.01.2015

ДРУЖИНА НЕ ВІРИТЬ, ЩО ЗАГИНУВ В АТО

Містом прокотилася жахлива, трагічна звістка. В зоні АТО загинув учасник бойових дій, військовий за контрактом, батько трьох дітей, мешканець села Голосків 40-річний Віталій Ремішевський.

Командир 95-ої аеромобільної бригади, в якій служив Віталій, зателефонував його дружині й x_01a2f01f.jpgповідомив, що її чоловік, рухаючись вночі в тумані, потрапив під обстріл і заживо згорів у кабіні автомобіля. На подвір’я до Ремішевських почали сходитися односельці, друзі, родичі, всі в траурі, проте вона не хотіла допускати думки, що її Віталія вже немає в живих.

- Ви чого його вже хороните? - в розпачі кричала жінка. - Тіла вбитого ніхто не бачив і впізнання не було. Я впевнена, він живий! Може він потрапив у полон?!

Наступного дня мобільник Віталія з’явився в мережі. Близькі, які напередодні зривали телефони, знову почали дзвонити.

Як нам повідомили родичі, у слухавці вони почули голос чоловіка, який російською мовою повідомив, що він знайшов тіло вбитого, біля нього були документи та телефон. Також він повідомив, що перебуває неподалік села Піски і впродовж двох днів українські вояки чомусь не забирають тіла своїх загиблих, незважаючи на те, що їм це неодноразово пропонували зробити. Коли жінки почали перпитувати, як сталася трагедія й  навіщо Віталія вбили, з другого боку зв’язку стверджувально сказали: «Він тут вже 11 місяців, і мав усвідомлювати, куди прийшов і що робить».

Жінок не влаштувала відповідь незнайомця, вони почали витягувати його на розмову, просили чесно зізнатися, чи Віталія вбили, чи, можливо, він потрапив у полон, і в такий спосіб противники хочуть заманити військових чи родичів у пастку. Але чоловік стояв на своєму, переконуючи, що тіло загиблого слід забрати.
Дружина ж поки що переконана, що її коханий живий...

Теги: АТО, Віталій Ремішевський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.