Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2018

ДОВЖОЦЬКА МАЛЕЧА НА ОЗДОРОВЛЕННІ

веселка28 літо поспіль Довжоцький ДНЗ «Веселка» зустрічатиме 1 червня не лише святкуванням Дня захисту дітей, а й початком оздоровчої кампанії. Її щороку проводять для малечі, яка має змогу не лише харчуватися за санітарно-курортними нормами, а й здійснювати фітопроцедури, розважатися на свіжому повітрі.

Як вдається єдиному в районі дошкільному навчальному закладу, впродовж 64 днів оздоровлювати дошкільнят, запитали в завідувача ДНЗ «Веселка» Людмили Желізник.

– Відколи я керую закладом, відтоді проводимо літні оздоровчі кампанії, – ділиться досвідом Людмила Францівна. – Цьогоріч за період оздоровчого сезону плануємо оздоровити 120 дітей. За тиждень ми повністю провели ремонтні роботи, освіжили всі кімнати, ігрові майданчики, узагалі територію закладу і вже 1 червня прийматимемо діток на все літо.

Надзвичайно важливо, що нам у цьому допомагає не тільки керівництво Довжоцької сільської ради на чолі з головою Русланом Рябим, які додатково на 10% збільшують витрати на харчування, а й сільські благодійники, кількість яких щороку збільшується. Серед перших, хто допоміг нам розпочати оздоровлення, варто назвати Довжоцький спиртзавод ДП «Укрспирт», підприємців Юрія Самборського, Віталія Шатурського, Тетяну Данчук, Ларису Баб'юх, прихожанку Ларису Нікітіну. Цей список постійно поповнюється, адже жителі Довжка, дізнавшись про таку чудову акцію, допомагають протягом сезону хто чим може – приносять овочі, фрукти, солодощі для наших малюків. Це ж прекласно, коли вся громада гуртується і дбає про дітей – наше майбутнє. Тож дякуємо всім людям доброї волі та щирої душі, які не забувають про нашу «Веселку»!


Теги: ДНЗ "Веселка", оздоровлення дітей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.