Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

ДОСТУПНА СІЛЬСЬКА МЕДИЦИНА

амбулаторія27 нових амбулаторій загальної практики – сімейної медицини невдовзі з'явиться на Хмельниччині, три з них – у Кам'янець-Поділь­ському районі.

У Мінрегіоні затвердили будівництво нових медичних закладів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Відтак по Україні буде збудовано 310 сучасних нових амбулаторій у сільській місцевості в 15 регіонах. Це перший пул проектів, який затвердили наказом Мінрегіону, і які реалізовуватимуться 2018 року за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини. 

Серед переліку затверджених проектів, амбулаторії моно-практики з 1 або 2 лікарями без житла (заплановано будівництво 102 таких об’єктів) та з житлом (104 об’єкти). Також зводитимуть заклади групової практики на 3-4 лікаря (їх буде 94) та на 5-7 лікарів (10 об'єктів).

Кам'янець-Подільський район за рахунок цієї субвенції матиме на своїй території аж три амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. У с.Голосків Гуменецької ОТГ вона знаходитиметься на вул.Коцюбинського, 12б. Держава на будівництво цього об'єкта виділила 5 млн 904,045 грн. Китайгородська об'єднана територіальна громада матиме амбулаторію у с.Вихватнівці (вул.Центральна, 3в), її вартість складе 6 млн 271,740 грн.

Також медзакладом поповниться Слобідсько-Кульчиєвецька ОТГ: на будівництво Шутнівської амбулаторії по вул.Подільська державна субвенція складає 6 млн 135,462 грн.

Теги: субвенція на медицину

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.