Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2018

ДОРОГІ КАМЯНЧАНИ! ШАНОВНІ ГОСТІ НАШОГО МІСТА!

9 травняРада Ветеранів міста щиро вітає Ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій, Збройних сил, правоохоронних органів і праці, всіх мешканців та гостей нашого міста з святом Великої Перемоги!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, сімейного благополуччя, мирного неба над головою. Нехай кожний прожитий день приносить Вам тільки радість, добрі новини і дає надії на краще майбутнє!

Шановні ветерани! Вас справедливо називають поколінням сильних і нескорених духом. Ви мужньо і непохитно вистояли в найстрашніші роки війни в двобої із сильним підступним ворогом. Ви вистояли в окопах і в смертельних атаках, ви героїчно воювали, стікаючи кров’ю в палаючих танках і літаках, у спеку і лютий холод, наближаючи світлий День Перемоги. Ви показали всьому світові високі зразки мужності і героїзму, високої моральності і порядності, патріотизму і самопожертви. День Перемоги – це всенародне свято. Це свято всього прогресивного людства світу, свято всіх людей доброї волі. І ніхто, ніякі чорні, злі, підступні сили, як би вони не старалися, як би не випускали сьогодні свої отруйні жала, не в змозі затьмарити це всенародне, весняне, світле свято.

Дорогі наші ветерани! Мудрості, досвіду і героїзму вам не позичати. Ми щиро вдячні за ваш героїчний подвиг у роки Другої світової війни, за ваш ратний подвиг по відбудові народного господарства в післявоєнний період. Ми щиро вдячні вам за вашу сумлінну працю, активну громадянську позицію і творчу роботу по вихованню молодого покоління в дусі патріотизму, поваги до нашого героїчного минулого, любові до рідної Батьківщини.

Сьогодні ми в глибокій повазі низько схиляємо свої голови перед воїнами, які загинули, захищаючи рідну землю від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні ми також низько схиляємо свої голови перед партизанами і підпільниками, всіма чесними, порядними людьми – патріотами, хто у той важкий для нашого народу час чинив опір ворогові і загинув в ім’я життя прийдешніх поколінь, в ім’я Перемоги, в ім’я світлого майбутнього всього людства.

Вічна слава і пам’ять Героям, що полягли за честь, свободу і незалежність нашої Батьківщини! Нехай земля буде їм пухом! Живим Героям наша турбота, шана, повага і любов!

З повагою голова ради ветеранів міста, полковник у відставці Леонтій Рогаль.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Кам’янці-Подільському пройде цикл заходів.

У навчальних закладах, закладах культури, військових частинах проходитимуть тематичні військово-патріотичні заходи, уроки мужності, лекції за участю ветеранів війни і борців за незалежність, учасників бойових дій.

8 травня будуть організовані покладання квітів до пам’ятників і могил полеглих у роки війни, а також відвідування ветеранів на дому. 

А 9 травня, о 10:00, у сквері Танкістів відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 73-ої річниці перемоги.

Теги: День перемоги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.