Перейти на мобільну версію сайту


23.06.2017

ДОПОМОЖІТЬ КІКІМОРАМИ «КІКІМОРАМ»

кікімори1Минулого тижня натрапила на людей, які сиділи на вулиці біля столу, розбирали мішки на нитки і підспівували. Зацікавилася. Виявляється, це мешканці будинку вул.Дружби народів, 8, котрі допомагають волонтерам ГО «Кікімори» в підготовчих роботах до плетіння маскувальних костюмів для воїнів, які захищають нашу державу на сході.

– Це дуже копітка і брудна робота, – розповідає Світлана Леонідівна, – але ми розуміємо її необхідність. Одного разу мої діти, Славік і Іра Пенюшкевичі, прийшли додому і, благаючи, попросили мене, щоб я терміново розібрала мішок на нитки, бо хлопці потребують масккостюмів. Я його випрала і почала розплітати, але робота йшла повільно. Тоді на допомогу покликала своїх подружок-сусідок, і робили це разом. Пилу в квартирі було... 

Галя Пшетаковська, Галя Наговичко, Алла Сузанська, Алла Сивун – всі ми працювали на КПЕМЗі, і так усі п’ятеро з настанням тепла почали виходити в двір до столу. Так минуле літо ми і працювали, а от коли вже холодало, знову виникла проблема. Та її швиденько вирішили наші чоловіки. Рік тому, 22 червня, ми створили в нашому будинку ОСББ і в шостому під’їзді в підвалі зробили ремонт та облаштували велику кімнату для потреб ОСББ і мешканців. Ми винесли звідти тонни сміття й мотлоху. Ремонт робив Володя Пшетаковський, він будував перегородки і штукатурив. Довели до ладу мережі, а управитель Ігор Григоренко допоміг деякими матеріалами. Наші чоловіки теж чим могли, тим і допомагали. Хтось світильники, хтось столи, крісла, скатертини, тумбочки, килими, лавки позносили, і от маємо нині місце для дозвілля, і клуб назвали «Досуг». Ми вже розжилися на спортивні снаряди, маємо такий собі тренажерний зал. У негоду сюди дітлахи нашого будинку сходяться, тренуються, грають у лото тощо. У нас є радіола і раритетні платівки, ми під музику тут працюємо, а інколи і співаємо.

кікімориЗа нашу працю «Кікімори» нагородили нашу групу грамотою. Нам дуже приємно, що нас оцінили і та часточка нашої роботи потрібна воякам і допоможе зберегти комусь життя. Проте в нас з’явилися проблеми – не вистачає матеріалу, тобто мішковини, яку ми розплітаємо. Все, що могли, з дому повиносили. І друзі, і сусіди нам допомагали, але запаси закінчилися. Ми вже обходили всі гуманітарки в пошуках мішків і підходящої для нас натуральної тканини – кольору хакі та коричневу. Ми їх ріжемо на смужки, зшиваємо, а «Кікімори», дівчата-волонтерки, плетуть маскувальні сітки. 

Отже, хто з кам’янчан має зайві речі білого, зеленого і коричневого кольору, мішковину чи мішки, пряжу для плетіння шкарпеток, рукавиць і манішок прохання приносити за адресою: вул.Князів Коріатовичів, 2, волонтерський центр допомоги кам’янчанам-учасникам АТО (ЗОШ №2).

Теги: волонтери, ГО "Кікімори"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.